İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel Arama Motoru Oluştur

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
http://www.google.com.tr/cse/

Google Özel Arama ile kendi web siteniz için özelleştirilmiş bir arama deneyimi oluşturmak üzere Google'ın gücünden yararlanabilirsiniz.

Bir veya birden fazla web sitesini ya da belirli web sayfalarını ekleyin
Arama kutusunu ve sonuçları web sitenizde barındırın.
Sonuçların görünümünü ve izlenimini sitenizle eşleşecek şekilde özelleştirin

Web siteniz veya blogunuz için Özel Arama
Hızlı ve alakalı arama sonuçları sağlayın
Arama için AdSense ile para kazanın
Arkadaşlarınızı ve topluluğunuzu katkıda bulunmaya davet edin
Gerçek zamanlı Özel Arama ile bağlantılar, yer imleri veya blog yardımları arasında otomatik olarak arama yapabilirsiniz
İşletmeniz veya kurumunuz için Site Search
Kurumsal düzeyde destek ve isteğe bağlı reklamlar için Google Site Search uygulamasını kullanın
Sitenizdeki müşteri sürekliliğini ve dönüşümleri artırın
Markalamayı denetleyin ve XML sonuçları aracılığıyla sonuçların sunumunu geliştirin
İsteğe Bağlı dizine ekleme ile web sitenizin dizine hızlı eklenmesini sağlayın

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bilgiler ellerinize , emeklerinize sağlık hocam
+1

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ayrıca aranan ve sonuçlanan her arama sonucundan ücret alınabiliyor mu?

Öyle birşeyler hatırlar gibiyim sanki..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
yok bundan alamıyorsun da adsense için olanı var onda senin reklamların çıkıyor.

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ayrıca aranan ve sonuçlanan her arama sonucundan ücret alınabiliyor mu?

Öyle birşeyler hatırlar gibiyim sanki..
Para Kazanın

Özel arama motorunuzu bir Google AdSense hesabına bağlayarak para kazanabilirsiniz. Kullanıcılar arama sonuçlarınızda gördükleri bir reklamı tıkladığında para kazanırsınız. Birden fazla Özel Arama Motorunuz varsa, arama motorlarınızın tümü otomatik olarak aynı AdSense hesabı ile ilişkilendirilecektir.
Şu an için Google Özel Arama hesabınızla ilişkili herhangi bir AdSense hesabınız bulunmamaktadır.
Aşağıda bir AdSense hesabı için kaydolabilir veya arama motorunuzu mevcut AdSense hesabınıza bağlayabilirsiniz.

adsense habını ekleyerek para kazanabiliyor muşuz şuan adsense hesabını eklemedim ama yasak kelimeleri aratmalarından korkuyorum :S

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Para Kazanın

Özel arama motorunuzu bir Google AdSense hesabına bağlayarak para kazanabilirsiniz. Kullanıcılar arama sonuçlarınızda gördükleri bir reklamı tıkladığında para kazanırsınız. Birden fazla Özel Arama Motorunuz varsa, arama motorlarınızın tümü otomatik olarak aynı AdSense hesabı ile ilişkilendirilecektir.
Şu an için Google Özel Arama hesabınızla ilişkili herhangi bir AdSense hesabınız bulunmamaktadır.
Aşağıda bir AdSense hesabı için kaydolabilir veya arama motorunuzu mevcut AdSense hesabınıza bağlayabilirsiniz.

adsense habını ekleyerek para kazanabiliyor muşuz şuan adsense hesabını eklemedim ama yasak kelimeleri aratmalarından korkuyorum :S

kelimeler önemli değil sen sadece aracılık yapıyorsun :) Beleşçilik gibi bir şey gerçi bende açtığım firma sitelerinde bundan yararlanarak google arama motoru koyuyorum. Firmanın sitesinden biri google araması yapıp reklama tıklarsa kazancı bana geliyor. Yani arama yapılan yer google arama sonuçlarını veren google reklamları çıkarar google seni suçlayabilecekleri tek şey olabilir hileli tıklamalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5