İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel bir foruma post atılacak

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slmlar,
özgün kodlanmış bir foruma (yani vb felan değil) post atılması gerekiyor.
Başlık için Başlık, Anahtar Kelimeler, Yazı, Güvenlik kodu bilgilerinin girilmesi yetiyor.
Bu işi doğru düzgün yapabilecek birini arıyorum. Ücreti biraz fazla veririm.
Bu arada oyalanmamak için ücret iş bitimi verilecek.

By_FUrKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela kaç konu açılcak ve kaç para fiyat verecksiniz ona göre çalışırım:)

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 konu açılacak, 30$ veririm,
ama ilk postta dediğim gibi, iş temiz birşekilde yapılırsa. açtığınız konular özgün gibi görünmeli.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@By_FUrKan bi süre beklettikten sonra kendisine ne zaman başlayacağını sormam üzere, bi zahmet yapmayacağını söyledi.
oyalamayacak, sağlam kimse yok mu?

X

Xman

Misafir
ben işlemi hallerderim 200 konuyu 1 günde teslim ederim Pm den bilgileri verin yeterli, pazartesi sabaha iş biter öğlene kadar ücreti geçersiniz 30 usd 40 ytl eder ok cevabınızı bekliyorum.

X

Xman

Misafir
İş bu sabah itibariyle bitirilerek teslim edilmiştir, ödeme ve itarader işlemleri beklenmektedir :)

X

Xman

Misafir
Ödeme alınmış itrder verilmiştir, herkese tavsiye ederim, güvenerek iş yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5