İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel bir script.

G

Gulbahce.Net

Misafir
Merhabalar.
Bir script yazdırmak istiyorum. Belli başlı özellikleri şunlar ;
Bir yönetici paneli olacak.
Panel'de kategori ekleme / silme - site ekleme / silme bölümleri olsa yeterli.
Panelden ekleyecegim bilgiler şunlar ;

sayfa ismi : xxx.html (x.com/kategori/xxx.html olarak kaydedilecek.)
kategori : Seçim kutusu olacak.
title : xxx
desc : xxx
e-mail : xxx
adres : xxx
url : xxx
açıklama : xxx xx (Title değil. Sayfanın içinde bu site şöyledir, böyledir yazması açısından.)

Sayfa ismi olarak kaydedilen xxx.html için anasayfadan otomatik link eklenirse çok iyi olur. Ancak zor olacaksa kasmanıza gerek yok. Ben manuel olarak eklerim.
Birde bu script için basit bir tasarım.
Script php olacak. Fiyatlarınızı, referanslarınızı ve iletişim bilgilerinizi, ve scripti kaç günde teslim edebileceğinizi yazarsanız sevinirim.

Ek : Eklenen sitelerin çıkış linkleri .out.php=id5 gibi olmayacak. Direk URL olacak. Ayrıca site'de site ekleme bölümü olacak. Admin panelinden eklenen siteler editlenebilecek/onaylanacak.

G

Gulbahce.Net

Misafir
O kadar cafcaflı olsun istemiyorum. + sadece ben kullanacağım bu scripti.

S

SempatiX

Misafir
hımm özel bir şey olsun diyorsan, 200 ytl ye halledebiliriz bunu dostum... yazacak olan bir arkadaşım... 1 hafta ile 2 hafta içerisinde teslim edilir... tam senin istediğin özelliklerde yazılır... referans olarak bahsettiğim arkadaş genelde Anadolu Üniversite'sine proğram yazıyor... O yüzden şahıs referans verebiliriz ama tanır mısın bilemiyeceğim... Anadolu Üniversitesi Yar.Doç.Dr.Abdullah ÇEVİK ...

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşın yazdığı bir forum var , msn adresini verirsen ekleyeyim seni kontrol et...

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gulbahce gel yamacıma konuşalım.
>>Referans istiyorsan aşşa bak
>>Dahasını istiyorsan özelime gelcen...

Teklif var Israr yok , Webde Nazı sevmem :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi