Özel Kodlama Flash Oyun Sitesi ve entegre 5 site, Seo, 1000 Özgün Oyun ve Video, çok detaylı bilgi

Zihhu

0
İyinet Üyesi
Katılım
8 Eylül 2009
Mesajlar
50
Reaction score
0
Konum
istanbul
Site adresi: akrepoyun.com
Site için istenen fiyat: Tüm siteler kaynak kodları ile beraber 15.000 TL, tüm siteler kaynak dosyalar olmadan kurulum dosyaları ile beraber 9000 TL
Sitenin aylık getirisi: son ay +- 50 Tl
Sitenin açılış tarihi: Aralık 2013
Kategori, sitenin içeriği nedir: Flash Oyunlar, Oyun videoları, oyun haberleri, blog, html5 mobil oyunlar,
Günlük hit sayısı: 300-400
Ziyaretçi kaynağı: %83 organik (bunun %90 'ı google , %5'i yandex ve geri kalan %5 bing,yahoo,ask), %10 direct, %5 referral, %2 social
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Domain 1,5 yaşında, domain 2020 yılına kadar kayıtlı ve pagerank 0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Site tüm içeriği ile birlikte satılıktır. İçerik, akrepoyun.com daki asp.net ve mssql özel kodlama flash oyun sitesi, video.akrepoyun.com daki asp.net ve mssql ile özel kodlama youtube videoları çeken site, haber.akrepoyun.com daki asp.net ve mssql ile özel kodlama oyun haberleri sitesi, blog.akrepoyun.com daki asp.net ve mssql özel kodlama blog sitesi, friv.akrepoyun.com daki asp.net ve mssql özel kodlama friv sitesi, mobil.akrepoyun.com daki html5 oyunları mobil cihazlarda tarayıcıdan oyun oynamaya imkan sağlayan mobil oyunlar sitesi, game.akrepoyun.com 'daki ingilizce oyun sitesinden oluşmaktadır. Ve Mobil dışındaki tüm siteler tek bir admin panelden, mobil ayrı bir panelden kontrol edilebilmektedir.
Hosting dahil midir: Hosting dahil değil, sistem şu an aylık 200 TL ödediğim vds serverımda yayınlanmaktadır. Dileyene aynı ücretle aynı vds temin edilip kurulum yapılabilir. Bu vds ile bu sitede anlık 250-300 kullanıcı görmüşlüğüm var.
Banlı olduğu sponsor var mı: Banlı olduğu sponsor yok. Sitede şu an zaten adsense reklamları ile online oyun ağlarındaki reklamlar var. Ara ara Copacet reklamlarıda kullanılmaktadır.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Sistemin lisansı dahildir. Özel kodlama olduğu için yukarda belirttiğim fiyatlardan seçiminize göre tüm sitelerin source kodları ile yada kurulum dosyaları ile teslim edilecektir.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Özel kodlama olduğu için source kodları ile beraber satın alanlar için de kurulum dosyaları alan için de belirtilen fiyatlar dışında ekstra bir lisans ücreti hiç bir zaman çıkmayacaktır.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır

Yukardaki temel olarak anlattığım,
akrepoyun.com, game.akrepoyun.com, video.akrepoyun.com, haber.akrepoyun.com, blog.akrepoyun.com, mobil.akrepoyun.com adreslerinde yayın yapan sitem satılıktır.

Yoğunluktan dolayı ilgilenemiyorum. Yatırım yaptığım sistemin çöp olmaması için satıyorum. Aşağıda detaylı olarak anlatım mevcut, siteleri canlı olarakda inceleyebilirsini her şey açık, net ortada. Sorusu olanlar konudan sorabilir. iletisim: akrep[at]akrepoyun.com

Genel Özellikler;
-Tüm sistem Asp.Net ve MsSQL alt yapısı ile özel olarak kodlanmış, hiç bir şekilde hazır script yada kod kullanılmamıştır. Tasarım tamamen projeye özel olarak tasarlanmıştır.
- Flash oyunlar, shockwave oyunlar ile unity oyunlarını admin panelden ekleyebilmektesiniz. (Dileyene html kod ile ekleyebileceği alanı da ekleyip teslim edebiliriz.)
- Oyunların youtube videolarını admin panel üzerinden sadece youtube video adresini paylaşarak, hem ana siteye hemde http://video.akrepoyun.com altındaki video sitesine otomatik ekleyebilirsiniz.
- Bir oyun ekleyerek, o oyunun hem ingilizce sayfasında, hem friv, hem video da hem de ana sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Kendi projemiz olarak geliştirdiğimiz için her şey kolay, hızlı ve kaliteli olabilmesi adına özel olarak kodlanmıştır.
- Siteyi almanız durumunda, 10 bin üzeri beğenili facebook sayfasını, 3 bin üzeri twitter sayfasını beraberinde teslim edebiliriz.
- Youtube sayfası devrediliyor mu bilmiyorum, eğer devredilme şansı varsa youtube video reklamlarından da gelir elde edebileceğiniz youtube hesabını ve yine videolardan gelir sağlayabileceğiniz dailymotion hesabını da devredebilirim.
- Sitede mobil oyunlarla beraber 1000 üzeri oyun ve 950 üzeri oyun videosu bulunmaktadır. Oyunların ve videoların hepsi site üzerinde çalışan editörler tarafından girilmiş olup, özgündür. Oyunların çok büyük bir kısmı kendi sunucularımızda barındırılmaktadır.
- Türkiye'nin en büyük ve en hitli flash oyun sitesi ile yarışabilecek düzeyde geliştirilmiştir. Gerekli ilgi gösterildiği takdirde çok büyük yerlere gelecektir.
- Aşağıdaki resimlerde en büyük rakiplerle karşılaştırmalı da görebileceğiniz üzere pagespeed insight üzerinde ve gtmetrix üzerindeki değerleri çok iyidir. Flash oyun siteleri arasında en yüksek değerlere sahip sitelerdendir.
- Aşağıdaki resimlerden google webmastertools üzerindeki aranma hacmi, tıklanma ve sıralamalarıda görebilirsiniz. Paylaşacağım resim son aya aittir, son 2-3 ay hiç içerik girilmediği göz önünde bulundurulduğunda, ilgilenildiğinde artacağını görebilirsiniz.
- Domain 2020 yılına kadar tescilli olup alan kişiye devredilecektir.
- Günlük 10k üzeri ve anlık 250-300 ziyaretçiyi gördüğümden, yazılımın yüksek hitlerde problem yaşatmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim.
- Yorum sistemi özel olarak kodlanmış ve site üzerinden hiç bir eklenti kullanılmadan yapılmıştır. Seo düşünülerek bazı tetiklemeler yapılmaktadır.
- Oyunlara 5 yıldız üzerinden puanlama yapılabilmektedir.
- Üye olunabilmekte, üyelere özel kanal açılabilmektedir.
- Anasayfadaki Beğenilen Oyunlar bölümü admin panelden düzenlenebilmekte, editörün seçtikleri olarak kullanılabilmektedir.
- Site içi arama bulunmaktadır.
- Kategori ve oyun sayfalarının tümünde sosyal medya entegreleri yapılmıştır.
- Şu an adsense reklamları ile beraber, bazı oyun reklam ajanslarının reklamları yayınlanmaktadır. Banlı olduğu reklam ajansı bulunmamaktadır.
- Oyunlara etiket girilebilmektedir.
- akrepoyun.com/ates-ve-su-oyna.html adresini incelediğinizde, özel benzer oyunlar algoritması bulunmaktadır.
- Alexa 'da şuan dünyada 414.000 +-, Türkiye'de 15.000 +- değerlerine sahiptir. Dünyada 330.000 ve türkiye 5000 leri görmüşlüğümüz var.
- Kategori sayfalarında Benzer Kategoriler şeklinde listelemeler yapılmıştır.
- Analytics verilerine göre siteye giren her kullanıcı ortalama 4.01 sayfa gezmekte ve sitede ortalama 4 dk 10 saniye süre geçirmektedir.

Belkide hiçbir flash oyun sitesinde olmayan özellikler
- Site içi timeline özelliği olmakta, üyelerin davranışları listelenmektedir.
- Kanalı en çok görüntülenen üyeler, en çok oyun oynayan üyeler gibi özel alanlara sahiptir.
- Video Salonu, oyun salonu gibi üyelerin etkileşim sağlamalarına yönelik alanlar barındırmaktadır.

Son Ay Adsense


(adsensede ciddi bir gösterim var fakat tık alamıyoruz, reklam yerleşimleri yanlış olabilir, satın alacak kişiye isteği doğrultusunda ücretsiz reklamları yerleşimleri yapabiliriz.

Son Ay Webmastertools Google Gösterim, tıklama, konum, toWebmastertools googledaki anahtar kelimeler


GtMetrix Değerleri

(oyunlar kelimesinde google ilk sıralarda çıkan sitelerle yapılmış karşılaştırmadır.)

Google Pagespeed insight Değerleri

(oyunlar kelimesinde google ilk sıralarda çıkan sitelerle yapılmış karşılaştırmadır.)
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst