İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

özel mesaj sayfasında hata (private.php)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Mesaj kısmı açıldı, yagmayok sana bişeyler karaladım, geldi mi?
Önce hata verdi, sonra 60sn bekle, zaten gönderdim bir tane dedi.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
nerde bu iyinet yönetimi ! adam akıllı bi site yok şu sanalalemde.. uyarmaya gelince tak uyarırlar ama bişe olsa hiç tık yok... -1 !

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Aldım mesajını bilgi. Cevapta yazdım. herhalde geldi. Bu arada özel mesajlara profilden okuyabilirsiniz, cevap yazabilirsiniz. cevap yazdıktan sonra hata mesajı veriyor (Sayfa açılmıyor) ama galiba mesaj gidiyor. Bilginize...

PM alma ve gönderme halledilmiştir sanırım

Mesaj yazmak için http://forum.iyinet.com/private.php?do=newpm Çalışıyor
Okumak için profile bakıyoruz, yeni gelen varsa okuyup cevaplayabiliyoruz.

Şükür halimize... Ya bunlar da olmasaydı?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Tüh ya :) reklam verenlerin ne zaman reklam verdiğine bakıcaktım. Neyse bi kaç günde bizden olcak artık.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun hala devam ediyor, Holokost ve umuture siz yine şanslısınız, ben , mesajın ne kimden geldiğini ne de ne yazdığını tahmin edebiliyorum.)

bilgi teşekkürler, 2 yeni mesaj vardı, sizinkini okuyabildim ama ilkini okuyamadım panelden.
Özel Mesajlarınız: 1 Okunmamış, Toplam 9. olarak görünüyor hala.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bilgi gönderdiğini okudum ama çok önemli bi pm var onu okuyamıyorum usercp de ne zaman düzeltecekler acaba..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5