İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel Tasarım - Kodlama veya Script Kurulumu + Ek Ayarlar!

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhabalar, uzun bir zamandır süre gelen internet ortamındaki çabalarım devam etmektedir. Başlarda herkes gibi bende pek birşey bilmezdim. Fakat şuan bilgi seviyeme güvenerek bazı bilgilerimi paraya çevirmek istiyorum.

Bulunduğumuz zamanın şartları insanı para kazanmaya sürüklüyor. Bende bu şartlar altında elimden geldiğince birşeyler peşinde koşan biriyim. Bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak gerekirse ben öğrenciyim. Yaşımda 17'dir.

Fakat yaşım hiçbirşeyden anlamadığımı göstermez. Web sitelerine gelince. Uzun süre vbulletin destek sitelerinde adminlik yaptım. Wordpress üzerine kendimi geliştirdim. SEO konusunda uzun araştırmalarda bulunup deneme yanılma yöntemiyle bilgi seviyemi yükselttim.

Bu geçen süre zarfında PhotoShop üzerindede iyi olmaya başladım. Tabiki internet aleminde benden kat kat iyi coderlar, tasarımcılar mevcut fakat bende kötü olduğumu düşünmüyorum. En azından göz zevki denilen şeyden bende var. Renklerin uyumu, duruşu vs. İnce ayrıntı benim için önemlidir.

Sizlere verebiliceğim hizmetlere gelirsek, vBulletin ve Wordpress kurulumları, sorunsuz düzenleme ve ayarlamaları, eklenti kurulum ve editleyip düzenlemeleri, hertürlü tema tasarımı ve kodlaması, hazır tasarlanmış temaları CSS/XHTML valid olarak kodlama, Scriptlerdeki sorunlarınıza çözümler ve daha bir sürü şey.

Belli bir ücret tablosu yoktur. Özel mesaj veya MSN üzerinden irtibata geçip yaptırmak istediğiniz şeyi belirttiğinizde, yapılıcak şeye göre bi fiyatlandırma yapabiliriz.

Yazımı buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim. Saygılar.

Referanslar; referansların çoğu photoshop üzerinden alınıp koyulmuştur. vBulletin ve Wordpress temaları site üzerinden görüntülenip kaydedilip beğeninize sunulmuştur.

vBulletin Temaları;

imsoryv1.png

emocuk.png

Wordpress Temaları;

reklamarsiv.png

refcen.png

Photoshop çıkışlı referans. Siteye yerleşince değiştirilecektir.

CSS Tema Tasarımları;
btcik.png

HTML Web Site Tasarımları;
rockmarket.png

İndex Tasarımları;
dilam.png

rockindex.png

E

Erturk

Misafir
Sonuna kadar sıkılmadan okudum.

Öncelikle bu yaşta bu azim ve çabanı çok taktir ettim. Ailevi durumların hakkındaysa üzülmekten baska yapabilecek birşeyim(iz) yok. Allah hayırlısını nasip etsin.

Şahsen, herşeyi en başından peşin peşin konuşup neler yapabileceğini neleri yapamayacagını soyleyen insanları (genel yaşam felsefesi olarak kastediyorum. sadece tasarım yazılım vs vs için değil) çok severim. Sırf para kazanayım diye yiyemiyeceği yemeğin başına oturmayacak birisine benziyorsun.

Allah yolunu ve bahtını açık etsin kardesim. Hayırlı ve bol kazanc diliyorum. Başarılar.

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
İyi niyetin ve söylediklerin için teşekkür ederim.

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kardeşim, yaşadıkların ve durumun için gerçekten üzüldüm. Çalışmalarında başarılar diliyorum. MSN adresini pmden gönder bir kenara yazalım yaptığın işler lazım olursa sana başvururuz.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Rabbim yardımcın olsun umarı daha nice güzel konumlara gelir güzel işler yaparsın

Berkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÇABANIN DEVAMLARINI DİLERİM ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Gerçekten ailene yardımcı olmak istiyorsa, tüm bunları bırak gece gündüz hiç durmadan ders çalış, herhangibir üniversitede Tıp fakültesini yada Bilkent Odtü veya Boğaziçi Üniversitelerinden birinde mühendislik kazan.

Ailene yapabileceğin en önemli yardım bu olur, hem kendi geleceğini hem de onların geleceklerini garanti altına almış olursun. Dediğim gibi durumun gerçekten anlattığın gibiyse, kapat o bilgisayarı gece gündüz ders çalış.
Bu dediğim hayatında alabileceğin en önemli tavsiyedir.

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Dersimi calisiyorum sinif birincisiyim. Fakat ben muhendis veya doktorluk istemiyorum. Bilgisayar mühendisligi dusunuyorum.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Dersimi calisiyorum sinif birincisiyim. Fakat ben muhendis veya doktorluk istemiyorum. Bilgisayar mühendisligi dusunuyorum.

İyi o zaman bak sevindim, gel Bilkent Bilgisayar Mühendisliğine bursu olarak sana yardımcı olurum her türlü. :alkış:

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kendisi ile çalıştık olağan üstü bir tema hazırladı Wordpress için ve 2 gün gibi kısa bir sürede temayı tüm istediğim işlevler ile hazır hale getirdi.
Kendisi ile gözünüz kapalı çalışabilirsiniz. Herşey için çok teşekkür ederim tekrar tekrar...
Bi sonraki projede yeniden görüşmek üzere, daha çok iş yapıcaz ;)

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kendisi ile çalıştık olağan üstü bir tema hazırladı Wordpress için ve 2 gün gibi kısa bir sürede temayı tüm istediğim işlevler ile hazır hale getirdi.
Kendisi ile gözünüz kapalı çalışabilirsiniz. Herşey için çok teşekkür ederim tekrar tekrar...
Bi sonraki projede yeniden görüşmek üzere, daha çok iş yapıcaz ;)

Asıl ben teşekkür ederim abi :). Seninle çalışmak zevkti. http://www.reklamarsiv.com tasarımı bitti :)..

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
CSS tasarım referansı eklendi, fiyat listesi güncellendi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5