İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel Web Site Tasarımı İstiyorum ?

tell

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba, HTML kodlanacak ve özel bir admin paneli olacak. Ayrıca robot.txt dosyasında yapılacak bir kaç küçük özellik. Web Sitede tüm yazılan makalelerde, otomatik olarak başlıkları ( anahtar kelime algılayacak şekilde) ve başlıkta geçen kelimeleri makalede algılayacak bir Seo çalışması istiyorum. Konusu “masaj”. Hızlı bir tema olsun istiyorum, gereksiz kod doldurcaksan siteye, hiç bana ulaşma. İşi iyi bilen biri olursa hakkını veririm.

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Arkadaşlar, bu istediklerimi yapabileceğim bilgi birikimi bende mevcut yeterince ama hiç zamanım yok ve ordan burdan araştır bul derken 1-2 ayımı rahat alır. Zamanım kısıtlı olduğundan dolayı işinin hakkını verebilcek birisi bana 1 2 hafta içinde yetiştirebileceği şekilde isteklerde bulundum. Mesajlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5