İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÖZENLE Temiz ve düzenli POST işleriniz yapılır..

mcemrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TEmiz Ve Düzenli Olarak Post Atılır: Vbullttin Sitelere Tüm vbulletin sitelere

500 Konu 17 Tl
1,000 Konu 35 Tl
2,000 Konu 70 Tl

Arkadaşlar Baya bi Dolandırıldıgım İçin Post Atılmadan Önce Banka Hesabına havale Yaparsınız Ve bu durumda iki tarafda garantili olur mahkemeye verme gibi işlerde sağlam olur banka hesabı oldugu için yoksa ortalıkta cok dolandırıcı var tşk ederim Bu Başlik Altına Mail Adreslerini Yazin ben Sizi Eklerim Sağolun Kolay GElsin Kacırmayın Bekliyorum

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı sitelere atıyor msun yabancı forumlara boyle bir portfoyun var mı

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu iş organizemi acaba :)
Harbi merak ediyorum.
2.000 konu açıyorsunuz, özenle temiz bi şekilde.
Fiyatı 70 TL.

Bir tane vbulletin kursanız, kendi sitenize post atsanız, bu 70 TL değilde 700 TL olsa daha güzel olmazmı.

Bilmediğim farklı birşeymi var acaba.
Sadece merak ediyorum :)

mcemrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabancı siteye atabilriiz? Yeterki Ücrette Sorun cıkmasın

mcemrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mohti kardeş şimdi herkez senin gibi değilki kendi sitesini yapip 700 tl kazanalım eğer öyle birşey olsa eminimki hemen yaparım bu post 1 haftada atıyoruz parayi aliyoruz peki onu nasıl edeceğiz

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mohti kardeş şimdi herkez senin gibi değilki kendi sitesini yapip 700 tl kazanalım eğer öyle birşey olsa eminimki hemen yaparım bu post 1 haftada atıyoruz parayi aliyoruz peki onu nasıl edeceğiz

Bende bundan bahsediyorum.
Kendi sitene 1 haftada attığın post ile başkasının sitesine 1 haftada attığın post ların geri dönüşleri çok farklı olur. hemde çok..

Bu konu hakkında hala cahilim.. bu post olayını site yapmayı bilmeyenlermi yapıyor..

Görünen o .. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5