İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru Özgün 3d Animasyon Cinema 4d

shn312

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba ozgun 2d anımasyon cocuk kanalımı 3d anımasyonlarla zengınlestırmek ıstıyorum ama asagıda vercem vıdeodakı gıbı bır vıdeo nasıl yaparım onun egıtımını bulamadım bılen varsa yardımcı olabılırmı ?

https://www.youtube.com/watch?v=k_pKHXVA4SQ

O

OmerAYDINOGLU

Misafir
Video kullanılamıyor diyor, ancak 3d modelleme yapmak isterseniz Cinema4d, Blender gibi 3d modelleme araçlarını kullanabilirsiniz, eğer ingilizceniz yeterli düzeyde ise kaynaklar derya deniz, ben "Blender Guru" adlı kanalı izliyorum, kendisi gayet tecrübeli bir yabancı arkadaşımız.

Ama ingilizceniz yeterli değilse bile taklit ederek yapabilirsiniz, zaten en kolay yol taklit ederek öğrenmektir. yinede Türkçe kaynak olsun derseniz biraz araştırma yapmanız gerekli, Ayrıca udemy.com üzerinden de blender yazdığınızda sayısız güncel kurs çıkacaktır, udemy 29 TL'lik günler düzenliyor o zamanlarda uygun fiyata profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan kursa sahip olmuş oluyorsunuz, aynı şekilde Cinema4d içinde bu söylediklerim geçerli.

Yeni başlayanlar için Cinema4d önerilir, bu yüzden bende size önerdim.

İyi Forumlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5