İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün, Herşeyi Hazır, Yasal Oyun Forumu

gerilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r8O1dB.png

Merhaba arkadaşlar,

Büyük hevesle açtığım oyun forumunu iş ve eş durumundan vakit bulamadığım için ve birilerinin ilgilenip güzel paralar kazansın diye satmak istiyorum. Baktım ki piyasada yasal, insanların ticaret yapabileceği (oyun, konsol, hesap, oyun parası vb.) oyun haberlerini, videolarını, kanallarını yayınlayabileceği, hileleri indirebileceği bu kadar geniş bir oyun forumu yok. Ve bu açığı değerlendirmek istedim. Ancak fazla çevremiz olmadığı için ekip kurup yeteri kadar ilgi göstemedim. Tek başımada olmadı. Şuanda da başka bir proje ile uğraşmaktayım.

Forumu insanlar aktif olarak kullanmaktadırlar. Kanallarını videolarını yaptıkları oyunları paylaşmaktalar. İlgilenilirse çok iyi yerlere geleceğine inanmaktayım. Oyun Forumu kelimesinde de zaten 2.sıradadır.

Orjinal vbulletin 4.2 temasından tek tek düzenlediğim ve özgün bir temaya sahiptir. Tüm kategoriler tek tek özenle açıklamalarıyla özgün girilmiştir. Vbulletin güvenlik ve seo ayarları en iyi şekilde yapılmıştır.

İlgilendiğim zamanlar hiti 1k yakındı. Uzun zamandır ilgilenmiyorum kendi kendine ilerliyor. Şu sıralar 400 lerde. Hitlerin %90 ı arama motorlarından gelmektedir.

Vbulletin panel bilgilerini hatırlamıyorum ama lisansı ömür boyu kullanabilirsiniz. v4.2

Hosting netinternet'den alınmıştır. Linux Hosting - Kurumsal Plan yıllık 80 TL dir. 17/04/2016 tarihinde sona erecektir.

Analytics Raporu
Site Analizi
Seo Analizi

Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/Oyun-Merkezim-1471853716412495/
Web Site : www (.) oyunmerkezim (.) com
İletişim : burakond @ gmail.com
Fiyat : Sadece 399 TL
Ödeme : Enpara, ziraat, akbank, işbankası, garanti, sanalpazar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5