İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün İçerik Çok mu Zor?

grandeur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar; kopyala yapıştır yapmayı adet edinmiş ve bu huyundan vazgeçemeyen blogcular için şöyle bir kurtulma "ilk adımı" düşündüm..
Tabi uygulayıp uygulamamak size kalmış - ben şu şekilde kullanıyorum...

Misal gelen içerik şu şekilde diyelim:

İstanbul’da devlet memurları için mesai saatleri 30 Ekim’den itibaren saat 08.00-12.00 ile 12.30–16.30 olarak uygulanacak.

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, Bakanlar Kurulu’nun 13.03.2012 tarih ve 2012/2878 sayılı kararı gereğince; gün ışığından yararlanarak enerji tüketiminin azaltılması yanı sıra sabah-akşam saatlerindeki trafik yoğunluğu da dikkate alınmak suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 100. maddesi gereğince mesai saatleri değiştirildi.

Buna göre, mesai saatleri 30 Ekim’den itibaren saat 08.00-12.00 ile 12.30–16.30 olarak uygulanacak.

Bir iki yer değişikliği ile sadece 40 saniyede şu hale getiriyorum:

30 Ekim’den itibaren tüm memurlar için mesai saatleri 08.00-12.00 ile 12.30–16.30 olarak değiştirildi.

Bakanlar Kurulunun kararı sonrası valilikten gelen açıklamaya göre; gün ışığından yararlanarak tüketimin azaltılması yanı sıra İstanbul'daki trafik yoğunluğu da dikkate alınmak suretiyle, Devlet Memurları Kanununun 100. maddesi gereğince mesai saatleri değiştirildi.

Hızlı bir örnek oldu ama mantığı kavrama açısından bir fikir verebileceği düşüncesindeyim..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
biz yazıyoz onlar kaymağını yiyor ama ben yolumu buldum artık, ne konuda yazarsam yazayım kendi dilmle yazıyorum, mesela resmi öz türkçe kullanmıyorum, saçmalıyorum konu aralarında resmen ama konu bi şekilde amacına ulaşıyor kişi ne anlattığımı anlayabiliyor, en çok özgün haber ve teknoloji bloglarından çalınıyor içerikler
yazıklar olsun çalanlara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5