İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün içerik programlama üzerine

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar,ben 1 hafta önce blog site açtım.Adsenselerimi yerleştirdim.Sonra başladım bloğuma eklemeye,Blog programlama üzerine 0 dan giriş yaptım özellikle C# dilinde her şey kendi içeriğim.

ama gösterim hala 80 de daha hit gelmedi blogda 20 tane kaydım var.

ben eklemeye devam etsem hit hiç düşünmesem hit kendiliğinden gelir mi?

sitede zaten kendi proje ve uygulamalarımı yayınlıyorum.:şekil:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Site ingilizce olsaydı hemen hit gelirdi. Site Türkçe olduğu için bir süre beklemek gerekecek. Daha yeni olduğu için içerik ekleme dışında çok fazla yapılacak bir şey yok.

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özgün içerikte kasmaya devam et kardeş kesinlikle özgün içerik diyorum çünkü başıma geldi benm siteme yeni ancak günde 10 kişi anca giriyor abime telefon sitesi kurdum sadece onun sattığı telefonları koydum sitede okuncak bakılcak bişey yok ama siteye günde en az 30-40 kişi giriyor kafayı yicem :D o yzden özgün içerik kesinlikle hep aramadan çıkıyo zaten sayfaları google iyi indexlemiş

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bişi yapmadan google kendisi indexler değil mi?
Valla benim bir konum var o da Programlama üzerine C# dan başladım.22 tane kayıt ekledim.Hepside kendi içeriğim.İlerleyen günlerde kendi projelerimi koyarım.Her yerde olmayan. daha 0,01 bile kazanmış değilim.

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi süre geçmişse google adwords deneme kuponu kullan ben öyle 50 kişi çekmiştim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5