İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

özgün makale ariyorum

darkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar,
her konuda (absürt, marez,yasadisi,ve chat) haric özgün makale yazabilecekler bana mesaj atsinlar lütfen. istedigim sartlar söyle:
- Makale türkce olacak
- Her makale en az 200 kelime olacak.
- Özgün olup hicbiryerden calinti copy olmayip ve dilbilgisi kurallarina uygun yazilmis olmali, ayica bilgilendirici nitelikte olmali.
-Yurtdisinda olmam sebebiyle ödemeyi Paypal ile yapacagim.
-Ücret her makale icin 75 Usd cent dir. Makale elime gecip sartlarima uygunsa hemen öderim.
-Belli bir gün süre sinirlamasi yok ne zaman isterseniz yazip gönderin.
-Bu isi profesyönel olarak yapmayan, paraya ihtiyaci olan ögrenci arkadaslara öncelik tanirim.

Saygilar

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ben yardımcı olabilirim ancak konuyu biraz açarsanız ve makalelerin nerede yayınlanacağından bahsederseniz sevinirim.

[email protected] adresine mail atabilirsiniz.

kayser soze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yardımcı olabilirim, 5 senedir amatör olarak yazmaktayımi googlea "ismail öztaş " yazıp özgün ve değişik kurgulu yazılarımı bulabilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5