İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün Makale Paketi

zbyr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

İnsan vücudunun ilginç özellikleri üzerine makale paketi hazırlıyorum. Anlaşılır ve akıcı bir dil kullanılan bu makalelerim tamamiyle özgün ve bana aittir. Hiçbir yerde yer almayan bu makaleleri özenle derlediğim bilgilerden yola çıkarak hazırlıyor ve sizlere sunuyorum…

Makaleler konu olarak ayrılmış durumda. Her makalede öncelikle ilgili konu hakkında hafiften genel bilgi verip sonra maddeler halinde ilginç özellikleri sıralıyorum. Maddeler tek cümlelik sıradan yazılar yerine, her madde ile ilgili bilgilerle ufak paragraflar halindedir.

Örnek olarak konu, İnsan beyni ve ilginç özellikleri ise, ilk olarak İnsan beyni hakkın da genel bilgi, sonrasında ise maddeler halinde özellikleri verilmiş durumdadır.

Şuan direk olarak satışa sunduğum, bunlardan ilk ikisi aşağıda:
• İnsan beyni ve İlginç Özellikleri 500+ Kelime
• Saçlar ve Tırnaklar hakkında bilmedikleriniz 450+ Kelime’

Paketin devamı aşağıda belirtilmiştir...

İstekli arkadaşlar PM ile tekliflerini sunabilir.

Benim esas isteğim tüm paketin bir kişi tarafından alınmasıdır. Zira paket genişleyecektir. Diğer başlıklar kabaca: İç organlar, Vücut fonksiyonları, İlişki ve üreme, Duyular, Yaşlanma ve ölüm, Hastalık ve sakatlıklar, Kaslar ve kemikler, Gözle görülmeyenler ve genel olmak üzere şekillenecektir.
Görüldüğü üzere 12 ayrı konuda olacak olan bu paket, sitenize apayrı bir kategoride gelişme imkanı verecek, bir başlangıç sağlayacak.

Makaleler 450 ila 500 kelime arasında olacak, 12 konuyla yaklaşık 6000 kelimelik bu paket için anlaşma yapmak istiyenler, ayrıca uzun vadeli düşüncelere sahip, sürekli makale ihtiyacı olanlar öncelikli tercih sebebim.

Anlaşma sağlarsak uzun soluklu projelerde de yer alabilir, isteyenlerle, istedikleri konuda makalelere imza atabilirim.

Makalelerin tamamı Pazar gecesi teslim olacak şekilde hazırlanıyor..

Özel mesajlarınızın hepsine olumlu ya da olumsuz şeklinde cevap verilecektir.

>> 06.05 güncelleme 1
İç organlar hakkında ki ilginç bilgiler hakkında yeni bir makale eklendi. 450+ kelimelik bu makale ile şuan paketteki makale sayısı 3'e yükseldi, bunlar:

• İnsan beyni ve İlginç Özellikleri 500+ Kelime
• Saçlar ve Tırnaklar hakkında bilmedikleriniz 450+ Kelime’

• İç organlar 450+ Kelime

Paket şuanda 3 makale, 1400+ kelime.
Tamamlandığında 12 makale 6000 kelime dolaylarında olacak, paket ilanı başka sitelerde de listelenmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5