İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün makale satış servisi

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar,

Size açmak istediğim yeni servisten bahsetmek istiyorum;

Amerika Birleşik devletlerinde yaşayan, anadili ingilizce olan editörlerimiz tarafından makale yazma servisi vermek istiyorum. Her konu ile ilgili keliteli makaleler sunabiliriz sadece ingilizce servis vermek istiyoruz.Fiyatları makalenin uzunluğuna göre hesaplamak istiyoruz.Ek olarak isteyen arkadaşlara makalelerini çok popüler dizinlere kayıt yaptırıp backlink sağlayabiliriz.

Türkiye de bu servis ne kadar ilgi görür?

Düşüncelerinizi almak istedim lütfen bizimle paylaşın arkadaşlar

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Her ne kadar webmaster'ların çoğu böyle bir maliyet altına girmeyip postçu dediğimiz kişiler ile, genelde kopya içerik ile sitelerine yazı eklettirmeyi seçiyor olsalar da eğer işinizi kaliteli yaptığınızı ve referans olarak sizin sayenizde olumlu sonuçlar almış örnekleri webmasterlara iyi anlatabilirseniz yani reklamınızı yapabilirseniz bence bir çok kişi tarafından tercih edilirsiniz.

Tabi işinizi iyi yaptığınızı düşünüyoruz. Yani geri dönüşümleriniz yüksek düzeyde...

Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu iş daha 1 hafta önce benimde aklıma geldi.Ekip değil yazmayı sevenlerle site sahiplerini yani alıcıları buluşturmak site olarak makale satışlarından küçük miktarlar kazanıp makale yazarlarınında para kazanmasını sağlamaktı.

Ama alıcı kesiminden çokta fazla ilgi olmayacağını düşündüğüm için vazgeçtim.Bu iş anca sipariş alarak yazma gibi olur.Servis işi ilgiyi düşürür biraz.Müşteriye özel servis daha iyi olacaktır.Müşterilerden iş aldıkça referans olacaktır ve daha çok kişi gelecektir.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ben daha önce denedim bunu hiç ilgi olmadı.
Fiyat verenlerde çok düşükfiyatlar verdigi için ugraşmadım

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Eğer tatmin edici düzeyde makaleler bulunur yazılırsa ben alırım, alacak birkaç kişide biliyorum bu forumda.
Neden tutmuyor konusuna gelince benim çok yakın arkadaşım var özel bi üniversitede öğretim görevlisi ve 3 yabancı dili var, o adam bile piyasada istenenden çok daha ucuza çeviri yapıyor dışarıya biz webmasterler abartıyoruz işi o yüzden alınmıyor.
Birde makale denilip bakıyorsun içerisinde bir bilgi yok, öylesine yazılmış makale kalitesi düşük e haliyle bir işe yaramıyor, ben sitemde birşey yayınlayacaksam kaliteli olmalı örneğin bunlar düşünülüp hazırlanırsa satılabilir.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
oşahin ne kadara yapıyor arkadaşın?
Merak ettim ne kadara yazdıgını. Webmasterların pek abarttıgını düşünmüyorum ama yinede merak ettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5