İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün Makale Satışları

N.Fazıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satışta Olan Makaleler
# Sağlıklı Bir Yaşam İçin Bu 7 Besini Tüketin - 209 Kelime
# Unutkanlık Hastalığı: Demans - 187 Kelime

Bilgilendirme
Yazdıkça bu başlık altında listeleyeceğim makalelerden istediğinizi satın alabilir veya yeni makale yazımı için sipariş verebilirsiniz. Örnek isterseniz PM atmanız yeterlidir. Kelime sayısı artsın diye değil, gerçek özgünlüğü ve akıcılığı yakalamayı amaç edinerek yazıyorum.
Genel olarak sağlık, estetik, güzellik, diyet, zayıflama, moda gibi konuları ele alıyorum. Ayrıca yazdırmak istediğiniz bir konu varsa PM üzerinden sormanız yeterlidir.

Ücretlendirme
( Kelime Sayısı * 0.01 ) TL şeklindedir. Ödemeyi öncelikli tercih iş bankasından; yoksa paypal üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

N.Fazıl'a PM Gönder

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
temizlik firması için özgün makaleler yazdırılacak.
ilgilenirseniz talep ettiğiniz ücreti özel mesaj atın.

N.Fazıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
temizlik firması için özgün makaleler yazdırılacak.
ilgilenirseniz talep ettiğiniz ücreti özel mesaj atın.

5 mesaj sayısına ulaşmadığımdan ötürü özel mesaj gönderemiyorum. Sorunuza buradan yanıt vereyim.

Ücretlendirme konu içeriğinde de belirttiğim gibi ( Kelime Sayısı * 0.01 ) TL şeklindedir. (Örnek olarak: 100 kelime 1TL, 200 kelime 2TL vb.)
Ödemeyi öncelikli tercih iş bankasından; yoksa paypal üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. eTicaret puanı durumunuzdan dolayı önce ödeme, sonra makaleler şeklinde anlaşabiliriz. İsterseniz yazdığım makalelerden örnek gönderebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5