İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün makale yazarları aranıyor.

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bitkisel gıda takviyesi olan ürünümüz için tamamı orjinal metinlerden oluşan makaleler yazdırılacaktır. Haftalık ortalama 400 - 500 kelimeden oluşan 10 tane yazdırılacaktır.

Çalışmayı düşünenler istediği fiyatı pm olarak atabılır.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Dün msn üzerinden konuşup anlaşmıştık. Ancak kızımın rahatsızlığı sebebi ile bir süre ilgilenemeyeceğim. Özür diliyorum, lütfen başka biri ile anlaşınız.

dejavuhot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba iş ilanınız ile ilgili görüşmek isterim.Evden internet üzerinden çalışıyorum fiyat olarak da bir makale için 4 lira çalışıyorum.

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Uzun süredir makale yazımı yapıyorum yoğun olarak,,

Mobilya-çocuk eğitimi-çocuk oyunları-halı yıkama-beyaz eşya-hamilelik-kadın-iç çamaşırı-giyim vs birçok konuda yazı yazıyorum

150-200 kelime : 2 tl
250-300 kelime arası: 3 tl

Birlikte çalışabilmek ümidi ile

Hoşcakalın

acgenceli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düzenli olarak makale yazarlığı yapıyorum. Her konuda makale çalışmasını son derece özgün ve titiz bir çalışmayla hazırlamaktayım.
Söz verilen tarihte size makaleyi ulaştırırım. Sağlık,moda, teknoloji, bilim, şans oyunları, yeme içme, mutfak, yemek tarihleri, eğitim, çocuk gelişimi vs güncel her konuda yazabilirim. Tekliflerinizi bekliyorum

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
400 kelime 3 TL, 500 kelime 4 TL den yazarım. Ödemeyi haftalık yapıyorsanız PM rica ediyorum...

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bitkisel gıda takviyesi olan ürünümüz için tamamı orjinal metinlerden oluşan makaleler yazdırılacaktır. Haftalık ortalama 400 - 500 kelimeden oluşan 10 tane yazdırılacaktır.

Çalışmayı düşünenler istediği fiyatı pm olarak atabılır.

hocam 400 kelime 3 tl
500 kelime 4 tl yazabilirim
anlasabilirsek örnek makele yollayabilirim,
haftalık ödeme kabul ediyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi