İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün Makale Yazilir

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Merhaba ,

- Teknoloji konusunda vereceginiz ana basliga dayali ozgun makale veya seckin alintilar yazilir (Baska web sitelerinde olmayan elimdeki dokumanlarin elektronik ortama gecilmesi).

- Temel bilgisayar dersleri hazirlanir. Orn. Adim Adim bilgisayar montaji resimli.

- Yazilim incelemesi veya karsilastirmalar yazilir. Ayni zamanda incelenen yazilimin eğer Ingilizce bir yazilim ise yazilimin sahibi olan firma ile gorusulup "Resmi" Turkce ceviriside yapilabilir.

Makaleler 1$'dir , konu ile ilgili ozgun resimlerde ekleyebilirim. Konsol sistemleri ile ilgili makaleler hazirlamamaktayim. Yazilim incelemesi ve "How to?" rehberi hazirlama ucreti 2$'dir. Karsilastirma ucreti icin pm atmaniz yeterlidir. Bir gun icinde en fazla 2 makale hazirlayabilecegimide buradan bildirmek isterim. Makalelerimin sonuna siteniz icin yazildigini belirtir bir sekilde isim ve soyismimin gectigi bir cumle eklerim. Odeme olarak sadece paypal kabul ediyorum zaten kim 1 dolari havale ile odemek ister ki :)

Not : Makaleler imla kurallarina uygun "Turkce karakterler kullanilarak" yazilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5