İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün Makale Yazıyorum

birsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özgün makale yazıyorum. İhtiyaç duyduğunuzda pm atmanız yeterli. Hemen makaleniz hazırlanır.

birsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makale ücreti

150 kelimeyi 1 liraya yazıyorum. Üzgünüm ücretsiz değil.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bence fiyatın oldukça uygun, hele de makalelerin kaliteliyse. Eğer bana hazırlayabilirsen 300 veya 600 kelimelik makaleler üzerinden uzun vadeli çalışabiliriz.

Referansların var mı?

Bu arada, söylemesem çatlardım: Birsen, bir ben, bir de bebek! :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Başka? Yani yazar mısın :) Konular uygun mu? Yazı referanslarını da özelden gönderirsen çalımaya başlayabiliriz.

birsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konular uygun. Yazarım. Sürekli çalışmaya 10 gün sonra başlayabilirim. Şu anda elimde işler mevcut. Referans olarak bir makalemi örnek olarak gönderebilirim. e-mailinizi bildirirseniz. Makalemi beğenirseniz yazarım. Ücreti banka havalesi olarak alıyorum.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ben zaman geçtikçe de konu veririm, olmadı, boş zamanlarında yazarsın ve ben de beğendiğim olursa alırım ama tahmine dersin ki bu biraz riskli olabilir. Onun için en iyisi konu şey ettirmek.

e-posta ve benzeri bilgilerimi özelden gönderiyorum.

Ekleme: Arkadaşlar merhaba,
Kabul ederse Birsen'le uzun vadeli çalışacağım ve başka iş almasına muhtemelen pek vakti kalmayacak. Onun için sizi başka makale başlıklarına kışkışlamak istiyorum :)

birsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 kelime 1 lira ve banka havalesi ödenmesi koşulu ile makale yazmaya devam ediyorum. Makale yazmaya devam ediyorum.

birsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deşifre İşi Alındı

Karluk/a ait deşifre işini aldım. Yapmaya başladım.

birsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim. Özgün yazıyorum. Önerdiğiniz ücret çok düşük.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5