İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün PR4 Blogdan Aylık Reklamlar...

By_MaKiF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blog tamamen özgün yazılardan oluşmaktadır.Kişisel günceler, internet ve internet teknolojileri ile ekonomi ve iktisat bölümü ile ilgili konular ağırlık göstermektedir.

Sitenin hit ve diğer bilgileri ;

16 tane altsayfası pagerank 3 ve 2 tane sayfası da pagerank 2 değerlerini taşımaktadır.Blogun günlük minimum hiti şu anda 3.500 dür.Bu hit en düşük 3.000 ‘dir ve Haziran 2011-Temmuz 2011 arasında maksimum 13.000 ‘e kadar çıkmıştır.Alexa bilgileri günlük değişim göstermiş olsa da bugüne kadar ki en iyi başarım dünya 199.000 değerine ulaşmaktı.Şu anda ise 500.000 civarında seyretmektedir.Siteye gerek ben gerekse reklamveren kişilerin zarar görmemesi için aylık reklam almayı tercih ediyorum.Malum hit bilgileri tersine dönerse zarar görmenizi istemem, tabi hit bilgileri artışla devam ederse bu zararı görmeyi ben de istemem.

Uzun lafın kısasına gelecek olursak;

Yanda 125×125 piksel reklam alanlarının aylık ücretlendirmesi 50 TL ‘dir

Üst kısımdaki 468×60 piksel reklam alanının aylık ücreti ise 75 TL ‘dir

Reklam formatları : jpg, gif, png ve swf olması gerekmektedir.
Animasyonlu banner reklamlarınız için birden fazla ürün gösterimini kabul etmemekteyim.
Reklamın site içeriğinin bloga uygun olup olmadığı yönündeki değerlendirme ardından reklamınız yayında. :)

Blog adresini isteyen arkadaşlar PM atsınlar.Reklam vermek isteyen arkadaşlar direk sitedeki formdan da bana mail atarak ulaşabilirler.Reklam kokan hareketleri sevmediğimden blog adresini direkt vermeyi şimdilik uygun görmedim... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5