İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Alış özgün sitelerinizi alıyorum

Türk_Che

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
içerisinde özgün yazılmış makaleler bulunan resmine kadar özgün siteleriniz varsa googlede cıkması veya hiti hiç önemli değil sıfır hiti olsun googlede banlı olsun isterse fiyatı buna göreverebilirsiniz saygılar pm veya cevap yazınız

furkansayers

İyinet Üyesi
Reaction score
44
Elimde 8 site var. Ancak hangi değerlerde site arıyorsunuz ve aşağı yukarı fiyat aralığı nedir?
Şablona uygun açarsanız konuyu elimde olan uygun siteleri verebilirim.

Türk_Che

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
hocam ben her türlü özgün siteleri alırım yeter ki kafama yatsın site özgünlüğüne inanayım fiyatı önemli değil onun için fiyat yazmadım yazdığım gibi siteleriniz isterse google botu banlı olsun benim google ile zerre işim yok her türlü site dedim ama yanlış anlasılmasın xyz ve dizi film siteleri hariç legal olmalı

Fetih1453

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
özelden mesaj attım , bakarsın benimle ordan iletişime geçin

Türk_Che

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
mesajları gördüm lakin cevap veremedim bu sıralar yoğunluk çok tek tek cevap vereceğim dostlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5