İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgürlüğümüz böyle kazanıldı, böyle kaybediliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HDG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Özgürlüğümüzü kazanmak için onca Türk askerimiz kanını dökerek savaştı, ölümü göze alarak savaştı, bizim özgürlüğümüzü böyle sağladılar;

foto89jy.jpg

Fakat bu özgürlüğümüüzü gençlerimiz devam ettirecekleri yerde, bu şekilde kaybettiriyorlar.

120371131cy2.jpg

Çok yazık, çok.

HDG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bakın bu tarz şeylere sinirlenmemek elde değil fakat yapabileceğimiz pek birşey de yok. Size bir video izleteyim de hep beraber görelim, biz onların üstüne gittikçe onlar daha da nasıl bağlanıyorlar...

http://www.dailymotion.com/video/xbpyjr_emolary-rahat-byrakyn-liv-dy-imo-ki_fun
Bu gençlerle iyi bir Türkiye beklemek çok zor, neden gençlerimiz böyle şeyleri özeniyor hâlâ anlamış değilim, tarihimizi merak edip bilgi sahibi olacakları yerde, böyle saçma sapan, hiçbir yararı olmayan saçmalıkları özeniyorlar, gerçekten çok yazık.Fakat sanırım bazı gençler yolunu çizmişler, paylaştığınız video'da gördüğümüz gibi, yazık demekten başka birşey yapmak gelmiyor elimden.Çünkü bunları 1 veya 2 tane değil, kim bilir kaç tane...

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ülkenin bu haline üzülmemek elde değil, ben taksiciyim bu gün cumartesi gece gidin istiklale beyoglunun arka sokaklarına türkiyenin arka yüzünü canlı görün.. sapıklık, sapkınlık diz boyu.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bu sorunu çözmek çok basit. Bunların elinden baba parasını al sonra hayata at. Bakalım emolukları memolukları kalıyomu. Para bol olduğu için nereye saçacaklarını şaşırıyolar.

HDG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu sorunu çözmek çok basit. Bunların elinden baba parasını al sonra hayata at. Bakalım emolukları memolukları kalıyomu. Para bol olduğu için nereye saçacaklarını şaşırıyolar.
Haklısınız,

Bu tür şeyler şımarıklıktan dolayı meydana geliyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Size katılamıyacağım üzgünüm...

Doğaldır bir insanın o yaşlarda uçlarda gezmesi , ilgi çekmeye çalışması , karakterini araması.Yaş ilerledikce düzeliyorlar yollarını buluyorlar...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59

Doğaldır bir insanın o yaşlarda uçlarda gezmesi , ilgi çekmeye çalışması , karakterini araması.Yaş ilerledikce düzeliyorlar yollarını buluyorlar...

Bende sana katılıyorum.Siz hiç küpe takmadınızmı top sakalınız olmadımı saçlarınızı uzatmadınızmı vs. Sizde sigara içmeyin o zaman içki içmeyin eylenmeyin eğlencelere gitmeyin :D dedelerimiz biz sanal alemde sohbet edelim diye kazanmadı bu savaşı. Yada p*rno site açmak için değil, marez sitelerle değil, crackli program kullanamalım insanların hakkını yiyelim diyede kazanmadılar vs. vs. uzayıp gider bu konu.

E

Ephitet

Misafir
Açıkca bende katılmıyorum, kurtuluş savaşını öyle kazandık orası doğru, kurtuluş savaşında mücadele eden dedelerimize, nenelerimize yani şehitlerimize aldığımız her nefesi borçluyuz ama üzerinden yıllar geçmiş bir hadisenin sonucunda doğal olarak insanlar çağa ayak uydurmak zorunda, "emo" denilen kavramın özgürlüğümüzü nasıl kaybettireceğini anlamış değilim, merak etmeyin siz bişey olmaz türk insanı öyledir yumurta kapıya geldiğinde aklı çalışır :)

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29

Ben de buna katılıyorum. İnsanın yaşını o anın şartlarıyla yaşaması gerekiyor. Çok tanıdığım var ki zamanında bir şeyleri yaşayamadığı için 30'undan sonra yoldan çıkmış.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Bir insanın dış görünüşü ile -her nasıl görünürse görünsün- bu ülkenin evladı olup olamayacağının (kimin bu hükümü verebilecek hadde sahip olduğuda tartışılır) yargısına varmak yanlış.

Bugün, bu ülkenin en ciddi iç tehdidi olan pkk küpe takmıyor, emo değil. Görünüşle, saçla, başla olacak işler değil bunlar.

"Ne elbiseler gördüm içinde insan yok, nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok..." Hz Mevlana

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Okul bitip hayata atılınca hepsi düzelir merak etmeyin :) Benim de okul bitene kadar saçlar bele kadar geliyordu, ilk iş görüşmesinde kırptım saçları sakalları :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Uzaylı bunlar uzaylı, 5-10 sene içinde bize uyum sağlarlar...

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Amerika'nın neredeyse alayı böyle, özgürlüklerinde bir eksilme göremiyorum açıkçası. Modern ve geniş düşünmekte bitiyor olay. Aslında bende hiç sevmem bu tarz kişileri. İnternet vb nasıl ki çağımızın getirdikleri ise, bu modeller de çağın getirdikleri diye düşünüyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bende sana katılıyorum.Siz hiç küpe takmadınızmı top sakalınız olmadımı saçlarınızı uzatmadınızmı vs. Sizde sigara içmeyin o zaman içki içmeyin eylenmeyin eğlencelere gitmeyin :D dedelerimiz biz sanal alemde sohbet edelim diye kazanmadı bu savaşı. Yada p*rno site açmak için değil, marez sitelerle değil, crackli program kullanamalım insanların hakkını yiyelim diyede kazanmadılar vs. vs. uzayıp gider bu konu.

Hiç küpe takmadım, hiç top sakal bırakmadım, saçlarım uzatmaya zaten müsait değil, sigara ve içkide kullanmam, eğlenmeyede param yok.

Dediğim gibi paraları bol olduğu için sapıtıyolar. Böylelerinin babaları çok zengin ve çocuğunun saçının tek kılı bile çok değerli. Babaları bunlardan parayı kesip git çalışmadan bu eve gelme dese ben görürüm onların emoluklarını memoluklarını. Ha, bende zengin olsam bende sapıtırdım dünya umrumda olmazdı ama bu kadarda sapıtmazdım. Birazda beyin ve olgunluk meselesi.

Zaten bu emolar sigara içince kendini bi halt sanan, kurtlar vadisinin 2 bölümünü izleyip asarım keserim tavırlarına giren beyin özürlü saçma salak kişiliksiz yaratıklar. Para bulmaya kafa yormadıkları için sapıtıyolar.

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
madem özgürlüğümüz böyle kazanıldı diyorsunuz, özgürlükten bahsediyorsunuz, resmini koyduğunuz gençlerin tercihlerine de aynı özgürlük çerçevesinde saygı göstermeniz gerektiğini düşünüyorum.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
özgürlük hala ayaklar altında.

n597273624_630727_2691.jpg

n1067890702_81093_1565.jpg

Seyit onbaşı ve o şanlı askerler bunların olacağını bilseydi kahırlarından savaşmayıp ölürlerdi zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5