İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

P.Tesi Kuponum(Açıklamalı)

forlif

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
437 Akhisar Bld.Spor - Mersin İdman Yurdu ( MS 1) 1.30
438 Bursaspor - Eskişehirspor (2,5 Üst) 1.88
440 Trabzonspor - Büyükşehir Bld.spor ( ÇŞ X2 ) 1.34

T.Oran: 3,29

Açıklamalar : Akhisar Bld.Spor ligde kalmak için son oynayacağı 2 lig maçını da kazanması gerekecek.Akhisar için kendi sahasında mutlak 3 puan alması gereken bir karşılaşma olacak.

Spor Toto Süper Liginde Avrupa'ya kupalarına katılmayı garantileyen Bursaspor bu hafta kendi sahasında Eskişehirspor ile karşılaşıyor.Eskişehirspor'un ligde artık bir hedefi kalmadı.Son 6 lig maçında 4 mağlubiyet ve 2 galibiyet aldılar.Bu nedenle 2,5 üst olacaktır.

Spor Toto Süper Liginde ligde kalma mücadelesi veren Büyükşehir Bld.Spor bu hafta deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşıyor. Büyükşehir Bld.Spor, Trabzonspor karşısında 3 puanı alarak ligde kalma mücadelesinin devam ettirmek istiyor.Büyükşehir Bld.Spor için çok önemli bir karşılaşma olacak ama 02ÇŞ oynamak mantıklıdır..

NOT: Syn İddaa sever arkadaşlarım benı dınleyecek olursanız bu maçlara bu kupona bu tahmine bır bakın bır dusunun.Ben bırsey dıyeyım mı sıze Bakın dun 4 kupon yaptım 3'ü yattı 1'i geldı sonuçta 1 tane de olsa geldı benı dınleyecek olursanız bu kupona da guvenıyorum ve geleceğıne ınanıyorum. Benı dinleyın Pişman olmayacaksınız her zaman sızlerle olacağım..

Kupon: http://www.yasakparadoktoru.com/2013/05/gunun-banko-legalpara-kuponu-13-mayis.html
adresinden alıntıdır..Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5