İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Pa/Da: 38/28 Kadın, Sağlık ve Genel Blog Sitesi

kadinvsaglik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Pa/Da: 42/45 Kadın, Sağlık ve Genel Blog Sitesi

Site adı: Pm ile iletecektir.
Sitenin yaşı: 8 aylık
Günlük Hit: 1000
Sitenin içerik girildiği kategorileri: Sağlık - Kadın - Dizi Önerileri - Tarifler - Örgü - Faydaları Zararları - Anne Çocuk - Dekorasyon
Alexa: 30k
Günlük Girilen İçerik Sayısı: 2 (ayda en az 60 özgün makale giriyoruz)
İçerik sayısı: 461
Yorum sayısı: 183
MOZ: PA: 43 / DA: 46

Tanıtım yazısında 1 link çıkışı veriyoruz. Bir link çıkışı googlenin gözünde doğal görünücektir.

Bundle haber uygulamasında sitemizin 3000 takipçisi var ordada tanıtım yazınız otomatik yayınlanacaktır.

Sitemizden daha önce link çıkışı olmamıştır. Tertemiz sitedir. Ben ayda 1 tanıtım yayınlasam bana yeter benim sitemi link çöplüğüne çevirmeye niyetim yok. Alırken bunu göz önünde bulundurun tanıtım yazısı çöplüğü olmuş sitelerden alınan tanıtım yazısından fayda beklemeyin.

Hediyeler; Tanıtım yazınızı sosyal medya üzerinden blogsözlük,laiksözlük,puiv sözlüklerinde paylaşabiliriz ve sitemizin pinterest, medium, stumbleupon, scoop, reddit, patreon, quora, google+ hesaplarında paylaşıcam.
Tanıtım yazısına 10 Google plus öneri +1 çalışması yapacağım.
Bütün bu çalışmalar, tanıtım yazınızın gücüne güç katacaktır. Aldığınız linkten maximum fayda sağlamanızı istiyorum.

Tanıtım Yazısı : 60 TL
Tanıtım yazıları 1 sene kalma garantisi vardır. Yazılar özgün olmak zorundadır. Bizim yazmamızı isterseniz 100 kelimesi 2 tl den yazarız.
Forum dışı için Whatsapp: 05316271802

Footer Link : aylık 60 tl 3 aylık 150 tl

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5