İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

page rank nedir???

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu pagerank nedir bi yere üye olunarakmı oluyo nasıl yapılıyo siteye birşeymi yükleniyor nasıl yapılır kısaca anlatırmısınız

arda71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam pagerank metodu Google tarafından, sitelerin birbirleriyle orantılı olarak önemlerini yani kısaca popüleritelerini tespit etmek için bulundu. Bu metod oluşturulurken siteler arasındaki linkler baz alınarak internetteki topoloji örneklendi.
ne işe yarar derseniz googlenin size bakışı değişir kelimelerde kolay yükselebilir ziyaretçi kazanabilirsiniz

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
siteler arası linkler derken örneğin ben bu foruma bi konu açtım oraya linkimi koydum bu şekildemi ?
belki sorularım saçma gelebilir kusuruma bakma bilmediğim için

arda71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
estafrullah hocam hepmiz anamızın karnından bilerek çıkmadık araştıra araştıra sora sora bulduk :)

siteler ile link değişimini burdan incleyebilirsiniz
http://forum.iyinet.com/link-degisim/

veya backlink çalışmaları yapabilir veya yaptırabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5