İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank 2 domainim var site 1 yıl 3 aylık

netozgurlugu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar başlıkta da bildirdiğim üzere pagerank 2 domainim var Yaklaşık 1 sene 3 aylık google'den banlı değil adsense'de aynı şekilde. satmaya kalksam sizce kaça gider usta arkadaşlardan cevapları bekliyorum.​

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
domain ne ile ilgili kaç karakter vs. bunlar önemli bilgiler sadece pr yeterli değil :)

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
LivPositive.Com pr2 satıyorum ama şu an 1 domain rege kadar düşürdüm fiyatı.Hem de düşmüş domain ama 6 yıllık geçmişi var :) Yani pr kar etmiyor ...

netozgurlugu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain ne ile ilgili kaç karakter vs. bunlar önemli bilgiler sadece pr yeterli değil :)

site içeriği vbulletin forum ama sadece domain lazım birisine. site karakteri ise 10'dur... turkticaret.net adresinde kayıtlıdır... 9 ay kadar bir süresi kaldı​

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
domaini söylemeden bir yorum yapmamız zor. infosu da varsa 30-40 eder en fazla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5