İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank değerli sitelerinizden otomatik backlink satın !

Swan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Backlinks.com kısaca sitelerinden backlink satan kişilerle, siteleri için backlink alan kişilerin buluştuğu bir platformdur. Bir kere sitenizi havuza kaydettikten sonra hiçbirşeye karışmadan backlinkler yayınlanır, kaldırılır, ödemeniz gönderilir.[/FONT]

Sistem nasıl çalışır? (Kurulumu aşağıda detaylı olarak anlatacağım.)

Backlink satış : Siteye kayıt olup gerekli bilgileri doldurduktan sonra Pagerank değeri olan sitelerinizi sisteme yüklüyorsunuz. Backlinks.com'un size özel verdiği kodu girdikten sonra siteniz havuza eklenmiş oluyor. Backlink almak isteyen kişiler havuzdan sitenizi bulup, beğenirlerse backlink alıyorlar. Bir sonraki ayın ilk 3 iş günü ödemeler Paypal hesabınıza gönderiliyor.

Backlink alış : Siteye kayıt olup gerekli bilgileri doldurduktan sonra sistemin havuzuna girip backlink alınabilecek siteleri görebiliyorsunuz. Değerlerini beğendiğiniz sitenin Pagerank'i üzerinden hesaplanan ödemeyi gönderiyorsunuz linkinizi ilgili sitede yayınlanmaya başlıyor.

Backlink alım-satım için ücretler nedir?

Backlink Satış

PageRank (PR) 1 anasayfa $.50, altsayfa $.50
PageRank (PR) 2 anasayfa $1, altsayfa $1
PageRank (PR) 3 anasayfa $2, altsayfa $1.50
PageRank (PR) 4 anasayfa $3, altsayfa $2
PageRank (PR) 5 anasayfa $4.50, altsayfa $3.50
PageRank (PR) 6 anasayfa $12.50, altsayfa $10
PageRank (PR) 7 anasayfa $30, altsayfa $25
PageRank (PR) 8 anasayfa $75, altsayfa $50

Örneğin; Anasayfa Pagerank değeri 5 olan bir sitenizden backlink satıldığında $4.50, altsayfa Pagerank değeri 3 olan bir sitenizden backlink satıldığında $1.50kazanıyorsunuz.

Backlink Alış

PageRank (PR) 0 homepage/subpage $.50
PageRank (PR) 1 homepage $1 , subpage $1
PageRank (PR) 2 homepage $2 , subpage $2
PageRank (PR) 3 homepage $4 , subpage $3
PageRank (PR) 4 homepage $6 , subpage $4
PageRank (PR) 5 homepage $9 , subpage $7
PageRank (PR) 6 homepage $25 , subpage $20
PageRank (PR) 7 homepage $60 , subpage $50
PageRank (PR) 8 homepage $150 , subpage $100

Örneğin; 4 adet anasayfa Pagerank değeri 1 olan, 3 adet anasayfa Pagerank değeri 3 olan, 2 adet altsayfa Pagerank değeri 5 olan siteden backlink satın aldığınızda ödeyeceğiniz ücret : $30

Filtre uygulayabiliyor muyum?

Backlink satımında sitenizi sisteme eklerken hangi kategorideki sitelerin sizden backlink alabileceğini belirleyebiliyorsunuz. Backlink alırken istediğiniz kategorilere arama yapabiliyor, siteleri inceleyebiliyorsunuz. Örneğin; sağlık içerikli siteniz var Healthy kategorisinden sitelerin sizden backlink almasını sağlayabilir, Automotive yada kategorisindeki siteleri engelleyebilirsiniz.

Kurulum nasıl yapılıyor?

Sisteme üye olurken gireceğiniz bilgiler yalnızca bunlardır. Yani diğer sistemler gibi adres, telefon, posta kodu vs. gibi bilgileri girmeniz gerekmiyor.

Sitenizi sisteme bu kadar kolay ekleyebiliyorsunuz. Kısaca istenilen tek şey siteniziniz Pagerank'iniz 1'den yüksek olması..

Kodu nasıl ekleyeceğim?

Sitenizin kodlama diline göre kod ekleme seçenekleriniz var. PHP, ASP, ASP.Net, Perl, Wordpress, Joomla gibi sistemlere kolaylıkla entegre edebiliyorsunuz. Özellikle siteniz Wordpress ise bunu bir eklenti yardımıyla oldukça kolay ekleyebilirsiniz. Wordpress Eklentisi sayesinde sitenizin Sidebar'ına Backlinks isminde widget eklenir ve siz hiçbişeye karışmadan linkler otomatik olarak oraya eklenir, çıkarılır.

Ödeme

Neredeyse hiç ilgilenmediğim, ve Alexa değeri vs. kötü olduğu için backlink satmakta zorlandığım bir sitemi eklemiştim. Ve her ay link satıldığını, Paypal'ıma ödemenin yapıldığını gördüm. Bundan sonra biraz daha ilgileneceğim.

Backlinks.com Affiliate Programı

Geldik belki de sistemin en kârlı ve bu konuyu açmama vesile olan kısmına. Backlinks.com oldukça kazançlı bir Affiliate Programına sahip. Bu programa göre;

Ref'inize sisteme kaydolan ve toplamda $50'lık backlink satın alan kişiden siz tam $100 kazanıyorsunuz. Yine ref'inizle kaydolan ve $5'lık backlink satan kişiden $25 kazanıyorsunuz. Dediğim gibi Affiliate Programı oldukça kazançlı.

Not:
Üstte belirttiğim backlink başına ödeme rakamlarını düşük bulabilirsiniz. iyinet'te yada başka platformlarda bu rakamlardan çok daha iyi fiyatlara backlink satabilirsiniz. Backlinks.com backlink ağı, verim alamadığınız, Alexa değerinin kötü olduğu, backlink satmakta zorlandığınız ancak Pagerank değerinin yüksek olduğu siteler için oldukça kazançlı bir sistemdir.

Sistem'le ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı konu altından yada pm yoluyla iletebilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Sisteme ilk defa kayıt oluyorsanız sizden ricam ref'imle üye olmanız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu güzel ve hoş , ayrıca para kazandırabilecek açıklamalar ve nazik üslübunuz için teşekkür ederim,

üye olursam refinizden olacağım:)

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yaklaşık 2 sene önce üye olmuştum. Ama daha hiç kullanmadım. Bir sitem için pr güncelleme bekliyorum hala :), gelirse ilk defa kullanacağım.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
drop domaini yemedi. akilli sistemmis :)
hem advertiser hem publisher olunamiyor sanirim ama, o kotu.

Swan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Zaten uye olacaktim refinden oldum.

Teşekkür ederim, umarım bundan sonra hem siz hem ben kazanırız. :)

bu güzel ve hoş , ayrıca para kazandırabilecek açıklamalar ve nazik üslübunuz için teşekkür ederim,

üye olursam refinizden olacağım:)

Rica ederim, böyle nâzik cevaplar geleceğini bildiğim için böyle bir üslûp takınmam kaçınılmazdı. Umarım sistemden faydalanırsınız, böylece çorbada benim de tuzum olur. :)

Yaklaşık 2 sene önce üye olmuştum. Ama daha hiç kullanmadım. Bir sitem için pr güncelleme bekliyorum hala :), gelirse ilk defa kullanacağım.

Google'ın algoritma değiştirmesi bu gibi siteleri kullanıp kazanç sağlayan webmaster'ları kesinlikle olumsuz etkiledi. Artık sitelerimizin Pagerank değeri kazanmasınu için daha çok bekliyor, daha kısa süre yüksek Pagerank seviyesinde kalabiliyoruz.

Umarım beklediğiniz sitenizin Pagerank değeri alır ve sistemden siz de yararlanırsınız. :)

drop domaini yemedi. akilli sistemmis :)
hem advertiser hem publisher olunamiyor sanirim ama, o kotu.

Dropped domaini denemedim, ama fake Pagerank değeri olmadığı takdirde kabul etmesi gerekirdi sistemin. Şüpheniz varsa Contact kısmından iletişime geçin çok çabuk bir şekilde geri dönüş yapıyorlar.

Hem advertiser hem publisher olunmamasının sebebi doğabilecek ihtilafları hâlleri engellemek. Öyle bir sistemde ben kendi sitelerimden backlink alabilir, kendi sitelerime backlink satabilirim arada oluşan ufak fiyat farklarını da cebe indirebilirim. Ancak ayrı hesaplarla advertiser ve publisher olabilirsiniz yine de.

Bir de site ve site yönetimiyle ilgili bir dipnot aktarayım;
Sitenin kullanıcı panelindeki bir kısımda küçük bir kelime hatası vardı. Advertiser yerine Adveriser yazılmıştı, bunu maille kendilerine bildirdiğimde anlayışlı davrandığım için uzun uzun teşekkür ettiler, hatayı hemen düzelttiklerini ve müteşekkir olduklarını belirttiler, neredeyse siteyi üzerime yapacaklar sandım. :) Yani kullanıcılarla oldukça ilgililer.

PaTRon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Ben Site Kurmadan Yapıcağım Direk İndex.php De Yayınlıyacağım Reklam Kodunu.. Böle Kaç PARA Kazanabilrim.. Bir Sayfanının Tamamına Koyucağım..

PaTRon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki referans nerden alabilirim ? benim kendi referans linkmi

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ref'inize sisteme kaydolan ve toplamda $50'lık backlink satın alan kişiden siz tam $100 kazanıyorsunuz. Yine ref'inizle kaydolan ve $5'lık backlink satan kişiden $25 kazanıyorsunuz. Dediğim gibi Affiliate Programı oldukça kazançlı.

Böyle şeymi olur ya ? 50 dolarlık alışverişe vesile oluyorsunuz ve siz 100 $ kazanıyorsunuz ? Site bişey kazanmıyor üste size cebinden para mı veriyor ?

5 dolarlık backlink satılıyor, siz 25 dolar kazanıyorsunuz, para nerden geliyor, kim veriyor bize 25 dolar ?

Bunun imkansız olduğunu düşünen benden başkası yok mu ?

xx_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Piyasanın bu haliyle artık backlinklerimizi gavurlara satacaz. Güzel konu bilgilendirme için teşekkürler.

Ekleme: Piyasanın bu haliyle artık backlinklerimizi gavurlara satacaz. Güzel konu bilgilendirme için teşekkürler.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Piyasanın bu haliyle artık backlinklerimizi gavurlara satacaz. Güzel konu bilgilendirme için teşekkürler.

Ekleme: Piyasanın bu haliyle artık backlinklerimizi gavurlara satacaz. Güzel konu bilgilendirme için teşekkürler.

Türkler de kullanıyor bu sistemi backlink almak için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5