İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tartışma Pagerank Güncellemesi! Tahmini Doğru Çıkana 4 Adet Seo Programı

Webmasters

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pagerank Güncellemesi Bu sene 1 kez oldu yılda ortalama 3 kere yapan google bu sene webmasterleri oldukça sabırsızlaştırdı herkezin gözü pagerank güncellemesinde peki bu pagerank güncellemesi ne zaman olacak ?

Yabancı Sitelerden yola çıkcak olsaydık haziranın ilk 2 haftası kesin gözüyle bakılıyordu malesef gerçekleşmediği için tek umut olarak ağustosun 7 si gözükmekteydi

Günler 18 Ağustos'u göstermesine rağmen halen bir pagerank güncellemesi yok

kimse googlenin ne zaman yapacağını bilmez ama şu bilinen bir gerçekçi '' fake ile yapılan siteler çöpe'' gidecek en son güncellemede resmen çöp sitelere büyük değerler verildiğini gördük bu kadar geceikmenin nedeni bu olsa gerek çöp siteler kullanılmayan,içerik eklenmeyen,ziyaretçisi vs olmayan sitelerin bu güncellemeden çok kötü etkileneceği aşikar.

bi firma sitem var bknz: http://konyacambalkoncu.net

her ne kadar firma sitesi olsa dahi her gün içerik ekleniyor , çıkarılıyor , düzeltiliyor, tamamı türk ve istediğim anahtar kelimede günde 170 ziyaretçim var (sadece programlardan google de arama yapıp girenler hariç)

bu programlar sayesinde Pr 2 olması muhtemelen gibi gözüküyor gelecek pagerank tahmini yapan sitelerde her ne kadar 4 çıksada benim için Pr 2 bi firma sitesi için oldukça ideal gözüküyor.

Eğer bu altı üstü bi firma sitesinde pagerank 4 alırsam programların dağıtımına başlıyacağım ki herkez faydalansın haa 3 yada 2 çıksa belki yine dağıtabilirim en niyahetinde bi not almışız google dayımızdan.

GEL GELELİM KONUNUN ÖZETİNE BEN HERKEZİN Bİ TAHMİN YÜRÜTMESİNİ İSTİYORUM FAKAT ŞU ŞU GÜNLERDE DEĞİL ŞU GÜN OLUCAK DESİN !!

Tahmini Doğru Çıkana 4 Adet Sitenizi Yukarılara Çıkaran ve Alexada Düşüş Sağlayan Program Verilecek

BENİM TAHMİNİM YAKIN Bİ TARİH VERİYORUM 27 AĞUSTOS

Not tahminlere -5 +5 İhtimalide vardır yani 10 eylül dediniz 15 eylülde olursa yine vericem :)

Arama kelimeleri : 2013 pagerank güncellemesi,2013 ağustos ayı pagerank güncellemesi,pagerank güncellemesi,2013 eylül pagerank güncellemesi,pagerank ne zaman güncellenecek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5