İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PageRank mı güncellendi yoksa?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar daha 4 gün önce siteyi açtım pr değeri 0 dı 4 gün önce.
şuan bakıyom pr 1 güncellememi oldu yoksa?

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanmıyorum, benimde yeni domainlerimde oynamalar var fakat eski domainlerde tık yok.Google heraldi yeni bir algoritma geliştiriyor bu yeni domainler üzerinde.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hahaha olabilir haklısınz, kullanmadigim bir domainimdi ama bazi sitelerde backlinki duruyordu aktif ettik siteyi belki o backlikler sayesinden pr1 oldu

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de pr n/a olan bi sitem pr0 olmuştu geçen günlerde. Şimdi baktım pr1 olmuş. Ama bu güncelleme anlamına gelmiyo tabiki :)

xsabianus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr

Google çok sayıda siteye ara güncellemelerle pr değerini değiştirdi. Fakat bütün siteleri kapsayan bir güncelleme yapılmadı. Bu aralar bir çok sitenin back linkleri güncellendiğini görüyorum. Fakat bunun da genel güncelleme yapılacağı anlamına gelmez. Çünkü google sistem değiştirdiği açık. Yani ezber bozuyor. Yeni sistem hakkında bir çok teori var ama ne şekilde işlediği bütün açıklığı ile anlamak için zaman var. Sanırım Google genel güncelleme yerine sitelere has özel ara güncelleme yapmak ve sitelerin zaman içerisinde tek tek özel değerlendirmeleri yapmayı daha doğru buluyor gibi geliyor. Bunun sebebi ise pr olayının çokça suistimal edilmesi diye düşünüyorum. Bu suistimallerin önünne geçmek için ara güncellemelerle beklenmedik zamanda pr güncellemesi yapmak olabilir. Yani suç üstü yakalama gibi bir şey. Pr nin nasıl suistimal edildiğini anlatmaya gerek yok sanırım.

ByMaDaK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bu aralar Pagerank güncellemeleri başlıyor Söylentileri vardı...

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim pr0 olan site pr1 olmuş. güncelleme oluyor sanırsam...

batushaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nese bekleriz 80 gün daha bi pr güncellemesini daha napalım sağlık olsun dostlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5