İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PageRank Sorunu

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Sitemde yada googlede bi sorun var normalde pr değeri sıfır olan site son zamanlar bi pr 1 oluyor bi pr0 oluyo bu sizce neden kaynaklanmaktadır. Ayrıca şunuda belirtiyim siteye girerken www.xxx.com ve xxx.com olarak giriş yapıldıgında da aynı olay baş göstermekte anlam veremediğim için sormak istedim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok Saygı Değer Webmasterlar Gerçekten Konuya Gösterdiğiniz ilgiden Dolayı Sizleri En İçten Dileklerimle Teşekür Ederim Hepinize Başarılar

(lütfen yetkili arkadaşlar bu konuyu silebilir mi ya da kilitliyebilir mi) 10 günü aşkın bir süredir cevap yazılmayan bir konunun artık bulunmasına gerek görmüyorum.

Saygılar.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wwwli ve wwwsiz adresler farklı prlere sahip olabilir, bu çok doğal. ilk soruna gelince güncelleme zamanı farklılık olmuş olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5