İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PageRank Yükseltiyoruz! SEO ile PageRank Artışı! Çok Uygun Fiyata! Mutlaka Bakın!

internetteticaret.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
REFERANS AMAÇLI YAPILIR!

PageRank'ınız çok mu düşük?
Dert etmeyin, aşağıdaki SEO çalışması ile PageRankınızı Yükseltebilir, İndexinizi hızlandırabilir, Arama Motorlarında üst sıralara çıkabilir ve sitenize Hit kazandırabilirsiniz!

Pagerank Yükseltme Paketi

1.300-400 adet Profil backlink yapılır.

2.Linkler PageRank 1-9 arasıdır.

3.Linkterin tamamı kalitelidir ve iyi hit sahibi olan linklerdir!

4.Alexaları oldukça iyi seviyeye sahiptir!

5.Sitenizin pagrank değeri için yükselme sağlar.

6.Arama Motorlarında Kelime bazlı yükselişi sağlar.

7. İndex hızlandırma çalışması!

REFERANS AMAÇLI YAPILICAKTIR.UYGUN BİR FİYATTIR.

FİYATI PM ATARAK SORUN.

NOT: İş bittikten sonra sizlere kanıt sunulacaktır! Tüm linkleri teker teker kontrol edebileceksiniz!

ÖDEME: İŞBANKASI, PAYPAL

DETAYLAR İÇİN PM ATIN!

T

themaniac

Misafir
sa. hocam oncelikle hayirli isler. baktim ikimizinde kayi tarihi birbirine yakin ama 25mesajiniz var, hic ticaretiniz olmamis. ve simdi SEO dediginizde arkadaslar size kolay kolay sitelerini emanet edemezler. Bence siz kar'dan ziyade bu sitedeki guvenilir kisilerden bir yada ikisine is yapin, sonra basarili olursaniz diger isler size zaten kendisi gelir.

internetteticaret.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sa. hocam oncelikle hayirli isler. baktim ikimizinde kayi tarihi birbirine yakin ama 25mesajiniz var, hic ticaretiniz olmamis. ve simdi SEO dediginizde arkadaslar size kolay kolay sitelerini emanet edemezler. Bence siz kar'dan ziyade bu sitedeki guvenilir kisilerden bir yada ikisine is yapin, sonra basarili olursaniz diger isler size zaten kendisi gelir.

doğru diyorsunuz hocam ref amaclı bir iki ucuz yapıcam.

Hasan Yılmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana pm atın görüşelim msn adresini veremiyorum burda 50 mesaj zorunluluğu istiyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5