İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerankım İyi Ama Hitim Düşük

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhabalar ForumSitemin Pagerankı 3 Google Yahoo Yandex Msn Amazon Botlar Sitede Vıngır Vıngır Geziyor Fakat Benim Hitim Yerlerde Çok Düşük

Kendi Ana Kelimemde Bile Aşşağılardayım

İndexlenen Konularım Hep 2.3. Sayfada Çıldıracağm Nedendir Sizce?

İndex Sayım 5Bin Yok

Ey Google Neden PR3 Verip Heveslendirdin :ıslık:

oirmak1975

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Sadece pagerank yükseltmeyle bu işler olmaz trustrank de çok önemli sitenihttp://www.trustrank.gen.tr/ bu adresten kontrol edebilirsin. Pagerankle beraber trustrankini de yükseltmeye çalış.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
2.56584 turustur nedir :)

Hocam hit için içerik çok önemli, Benim 70 Tekil hitim var ama 3 günde bir içerik atıyorum atmıyorum. bir ara sürekli güncel tuttum 1K gördü güncellemeyi kestim, Birde panda mı artık ikisi aynı anda geldi. şuan 20 gündür 70 tekile indi. Pegerank atladı, alexa sürekli iyiye doğru gidiyor. Velakin hit yok :)

Attığım konuyu yayımla dadikten sonra googlede aratıyorum anında indexlenmiş.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Herkez aynı şeyi söyler mesela benim pg 0 ama güzel ttakip edilercek şeyler paylaşırsam hitim çok olur..
Bak mesela sanatçıların hayatlarını paylaşmıştım o kadar hit geldiki..
Yani takip edilecek şeyler paylaş.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Hitsiz sitelerin bile pagerankı 3 olabilir pr 3 diye hitinin yüksek olacağı anlamına gelmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5