İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pahali keywordlar

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sitede adsensenin en iyi para verdigi reklamlarin keywordlari vardi onlari meta taglara yazmakta bir sakinca olurmu? Bunun disinda site arka plan rengi ile ayni renkte minik harflerle görünmez bir sekilde yazilmasi sorun teskil edermi?

Selamlar...

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her iki söylediğinde sorun teşkil eder.
Çünkü ikiside hileye girer.
Kolay gelsin.

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki söyle bir duurm var benim adsenseye asil kayit oldugum domainde hic bir sorun yok, diyelimki ben sayfaya kodlari koymalari karsiliginda ücretsiz hosting hizmeti veriyorum bu sitelerin yaptigi böyle bir hata yine banami mal olacaktir?

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesin bir bilgim yok ama mantıklı baktığımız zaman sana mal olacaktır.
çünkü adamın o keywordları koyması senin reklamlarında o keywordlarla ilgili reklam çıkmasına dolayısıyla senin daha fazla para kazanmana yol açacaktır.Sonuçta hile yapan karşı taraf ama parayı kazanan sen olacaksın.Bu da doğal olarak google ın işine gelmeyecek yani hile olarak kabul edilip atılacaksın.
Kayıtlı siteyle alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum
çünkü senin kodlarını hangi siteye koyarsan koy adsense botu o sayfayı ziyarete gelecektir..

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslinda sitelerin tamami forum sistemi yani icerikleri cok genis bilmiyorum google bu konuda meta taglarin icerigine karisma hakkina sahipmidir. Sonucta basi gecen kelimeler forumda icerikte teskil edebilir. Bu konuda googlenin bir kurali varmi acaba? Gerci konu ile alakasi yoktur ama benim sitemin adsensedeki Sayfa gösterimleri ortalama günlük 61.607 Tıklamalar ise 64 bu sayi sayfa gösterimlerine göre cok düsün degilmi acaba yoksa normalmi ne dersiniz?

S

SYMPHONIC

Misafir
php codlarla bir sitede görünmeyen ve tablo oluşturmayan bir içerik oluşturabilirsin eğer hile yapmak istiosan .. google bunu yiyor

P

Politie

Misafir
KaPPaDoX' Alıntı:
Her iki söylediğinde sorun teşkil eder.
Çünkü ikiside hileye girer.
Kolay gelsin.

nerden biliyorsun?

lutfen emin olmadan kesinmis gibi konusmayin eger bilginin kaynagi varsa cikar goster haksizmiyim

C

Cobra

Misafir
Google bannerinin otomaik çıkaracağı reklamı etkileyecek şekildeyapacağın herşey hileye girer.. Zaten siten neyse google ona göre reklam çıkartır. Sen müdehale edersen şutlarlar..

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Politie' Alıntı:
nerden biliyorsun?

lutfen emin olmadan kesinmis gibi konusmayin eger bilginin kaynagi varsa cikar goster haksizmiyim

kesin konuşmamın nedeni bir ton örnek olması
yani forumu aratırsan atılan ı görebilirsin.
ve atılan arkadaşlara bir sor bakalım alakası varmıymış?
Haksızsın!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi