İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paidverts Detaylı Video Sizler İçin Hazırladım.

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Paidverts sitesinin tanıtım yapılmış olabilir ancak internette hiçbir yerde sitenin türkçe anlatımını yapan bir video yok. Bende bu eksikliği göz önüne alarak dün gece sizler için siteyi anlatan bir video hazırladım.

Paidverts sitesi gerçekten çok güzel kazançlar sağlayan revshare tabanlı mytrafficvalue ile ortak olarak çalışan güvenilir adminli bir ptc sitesidir. Videoda kazanılabilen paraları görünce ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Linkimden üye olursanız sevinirim. Eğer linkimden üye olmazsanız yabancı birisinin üyesi olacaksınız otomatik olarak.

Linkimden üye olsanızda olmasanız da her türlü sorunuzu yanıtlarım arkadaşlar. Detaylı pm istemeyin. Sorularınızı buradan sorunki diğer arkadaşlar da yararlanabilsin.

Refli Link : https://www.paidverts.com/ref/sadalmelik84

Refsiz Link: https://www.paidverts.com

Youtube videosu :http://www.youtube.com/watch?v=1KJHclJxSEQ

Nasıl Yatırım Yapılır Youtube Videosu : http://www.youtube.com/watch?v=8H26MOGDhkk

güncel 208 dolarlık ödeme kanıtım.

Yakın bir arkadaşımın güncel ödeme kanıtıdır.

PEX2d8.png

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba abi ben yatırım yapıcak durumda degılım yanı soyle hıc ptc sıtelerınden para kazanamadım yasımda kucuk sayılır herneyse bu sıteden almaya calısacagım yanı denıyorum suan refınle uye oldum suan yapmam gereken bap toplamak ornegın ne kadar bap toplarsam 1 dolar yaparım 1 dolar yaptıktan sonra bende yatırım yaparım dedıgın gıbı ama bıraz yardım eder mısın?

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba abi ben yatırım yapıcak durumda degılım yanı soyle hıc ptc sıtelerınden para kazanamadım yasımda kucuk sayılır herneyse bu sıteden almaya calısacagım yanı denıyorum suan refınle uye oldum suan yapmam gereken bap toplamak ornegın ne kadar bap toplarsam 1 dolar yaparım 1 dolar yaptıktan sonra bende yatırım yaparım dedıgın gıbı ama bıraz yardım eder mısın?

tabiki kardeşim elimden gelen her türlü yardımı yaparım. 1 dolar yapman için 2000 bap toplaman gerek. 1 dolar olunca yatırım yaparsın öyle öyle arttırabilirsin.

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladım teşekkür ederim yani bi kaç gün daha uğraşmam gerek.1 dolar olduktan sonra yaptırım yapıcam ancak bu yatırım sayesınde biz zengin olmazmıyız yanlışmıyım :D yanı sureklı yapıp arrırsak sınırı var mı 1gune 1 tane dıye falan vede 2000 bap olunca mıcro ad dıcem ordakıler tam 1 dolarlık cıkıcak demı.

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladım teşekkür ederim yani bi kaç gün daha uğraşmam gerek.1 dolar olduktan sonra yaptırım yapıcam ancak bu yatırım sayesınde biz zengin olmazmıyız yanlışmıyım :D yanı sureklı yapıp arrırsak sınırı var mı 1gune 1 tane dıye falan vede 2000 bap olunca mıcro ad dıcem ordakıler tam 1 dolarlık cıkıcak demı.

yatırım yaparak bap puanlarını arttıracaksın sonrasında kazancın zaten artacak. micro adslerden kazanç değişmez. 1600 bap puanın olunca zaten normal paralı reklamlar gelmeye başlayacak buna göre puanını arttırmalısın.

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dedıgım gıbı yatırıcak para yok yatırım yapacak yanı cok ugrasıcam 1 dolar bıle olsa dırek hemen ona yatırım yapıp yapıp artırıcam sonra paypala atım lole rpe cekıcemde keske yıne zor olacak gıbı :( daha hıc ptc sıtelereındende alamadım ondan ıstıyom artık D:

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim günlük kazancım 7 dolara çıktı. ama kazancı hiç çekmeden direk siteye yatırıyorum. seninde bu şekilde yapmanı tavsiye ederim.

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DOGRU ama sen sanırım 1 kere yatırım yapmıssın sımdı yasıoysun hayatı :D yanı ıyı bende 1 dolar yapabılsem bı yatırım yapıcam. gunluk 7 dolar nedır ya cok ıyı

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DOGRU ama sen sanırım 1 kere yatırım yapmıssın sımdı yasıoysun hayatı :D yanı ıyı bende 1 dolar yapabılsem bı yatırım yapıcam. gunluk 7 dolar nedır ya cok ıyı

yaptığım yatırımı çoktan çıkardım üstüne bap grubunda bir seviyede atladım :) site hızla gelişmeye devam ediyor arkadaşlar.

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki dedın ya 1 dolarlık yatırım yapıyosun 1.55 dolar kazanıyosun ornegın bunu nasıl kazanıyosun yanı bunu 3100 verdıgı bap puanı mı sayılıyor?

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki dedın ya 1 dolarlık yatırım yapıyosun 1.55 dolar kazanıyosun ornegın bunu nasıl kazanıyosun yanı bunu 3100 verdıgı bap puanı mı sayılıyor?

evet 3100 bap puanı sana 1.55$ kazandırıyor. 1 bap= 0.0005$ değerinde reklam demektir. bazen çok küçük değerde reklamlar gelir sanada gelmiştir mutlaka 0.0005 değerinde , işte onlar senin 1 bapını düşürür. mesela 0.01 $ lık reklam geldi diyelim , o zamanda 20 bapını düşürür. grup seviyen ne kadar yüksekse o kadar yüksek değerli reklam gelir sana. 1600 baptan aşağıda puanın varsa sadece micro ads leri görebilirsin. 1600 ve üstündeyse hergün reklamlar gelmeye başlar.

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 bap puanım vardı mesela 0 olmus reklam gelmıs cokda yuksek degıllerdı yanı nasıl soylıyım sımdı 2 gundurde bap puanı toplamıyorum.

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 bap puanım vardı mesela 0 olmus reklam gelmıs cokda yuksek degıllerdı yanı nasıl soylıyım sımdı 2 gundurde bap puanı toplamıyorum.

eğer yatırım yapamıyorsan günlük baplara tıklayarak biriktireceksin. micro ads de alma sürekli bap biriktir. 1600 bapa çıkınca zaten paralı reklam gelecek.

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar 10$'a ulaştığınızda filtre satın alabilir ve istediğiniz reklam değerinin aşağısındaki reklamlar çıkartma bana diyebilirsiniz.. Örneğin günde 0.1$'ın aşağısındaki reklamları görmek istemiyorum dersiniz. Ufak meblalarla uğraşmazsınız aynı zamanda ufak meblalar az da olsa BAP puanlarınızı yemezler kafanız rahat olur. Kısacası bu işi daha profosyonelce yapabilirsiniz.

Unutmayın ki PTC sitelerinde zamanınızı yatırım yaparsınız. Yani öyle 2 3 günde çok kazanıcam diye beklemeyin.. En az 2-3 ayınızı harcamalısınız ki adam gibi gelirler elde etmeye başlayabilesiniz.. Kazanç zaman ve sabır istiyor. Her işte öyle değil midir zaten..

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 10$'a ulaştığınızda filtre satın alabilir ve istediğiniz reklam değerinin aşağısındaki reklamlar çıkartma bana diyebilirsiniz.. Örneğin günde 0.1$'ın aşağısındaki reklamları görmek istemiyorum dersiniz. Ufak meblalarla uğraşmazsınız aynı zamanda ufak meblalar az da olsa BAP puanlarınızı yemezler kafanız rahat olur. Kısacası bu işi daha profosyonelce yapabilirsiniz.

Unutmayın ki PTC sitelerinde zamanınızı yatırım yaparsınız. Yani öyle 2 3 günde çok kazanıcam diye beklemeyin.. En az 2-3 ayınızı harcamalısınız ki adam gibi gelirler elde etmeye başlayabilesiniz.. Kazanç zaman ve sabır istiyor. Her işte öyle değil midir zaten..

Saygılar

Aynen katılıyorum arkadaşa. Biraz sabır ile çok iyi kazançlar elde edersiniz.

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abı sıteye hala devam edıyormusun ben unutuyorum ve daha cok cok az kazndım neredeyse hıc yenı kopyalama gelımıs hosuma gıttı 1 dolarım olsun yatırım yapacagım.

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abı sıteye hala devam edıyormusun ben unutuyorum ve daha cok cok az kazndım neredeyse hıc yenı kopyalama gelımıs hosuma gıttı 1 dolarım olsun yatırım yapacagım.

tabiki devam ediyorum. site son gaz devam ediyor. yeni reklam paketleride geldi ama onlar puan vermiyor sadece ucuz reklam vermek isteyenler için. onun için yatırım yaparken dikkat et 1 dolarlık olan reklamlardan al 10 centlik olanlardan alma puan alamazsın yoksa.

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam abı bende devam edıcem 581 bap oldu reklamlar gelıyor kendı bap puanlar gıdıyor ben zaten 1 dolar olunca sana sorarım suan cok cok az param var ama yapmaya calısıyorum bap puanı kendı mıcro ads almıyom bap puanım kendı gıdıyo bana verıyo paara 0.01 geldı bugun bı kac tane dhaa onlara tıkladım ıste bakalım nasıl olucak. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5