İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Panel Boşaltıyorum ! 18 adet 4 harf .net domain toplu hâlde 1 TL - Kaçırmayın !

Swan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
xm8tuo.jpg

Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz. Harici firmaya transfer alıcıya ait.
Başlangıç Fiyatı : 1 TL
Minumum Artış : 10 TL
Bitiş Tarihi : Son tekliften 48 saat sonra.
Hemen Al : Pm ile teklif sunabilirsiniz.
Ödeme : Akbank.
Özel Notlar : Konu multitopic'tir.
Merhaba arkadaşlar.

Sektörde olanlar 4 harf .net'lerin gelecekteki değerini az çok tahmin etmektedir. Bilmeyenler için kısa bir açıklama yapayım. Anlamlı-anlamsız 4 harf .com domainlerin drop'a düşmesi imkansız hâle geldi. Düşecek olanlar içinse aylar öncesinden backorder yapılıyor. Bu da bütçesi daha dar olan domaincileri 4 harf .net'e yönlendirdi. Yakın bir geçmişe kadar 4 harf .com'lara olan rağbet yavaş yavaş 4 harf .net'lere kaymaya başladı.

Ben de yatırım amaçlı olarak panel satın almıştım. Domainleri yıllandıracak, piyasanın mâkul duruma gelmesiyle elimden çıkartmaya başlayacaktım.Ancak işler her zaman umduğumuz gibi gitmiyor arkadaşlar. Biraz nakide sıkıştığımdan, çok değer verdiğim bu domainleri satılığa çıkartmaya karar verdim.

Arttırmayı 1 TL'den başlatarak büyük risk aldığımın farkındayım. 1 domainin reg fiyatı bile 9.69$'ken ben 1 domainin 15'te 1'ine 18 adet domain veriyorum.
smile.gif

Ama inancım domainlerin ederini bulacağı yönünde. Hak ettikleri fiyat seviyesine geleceklerdir.

Hayırlısı olur inşallah.
rolleyes.gif

Swan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Açık arttırma multitopic'te bahsettiğim diğer konudaki teklifle, 18 TL'den devam etmektedir.

Swan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
( Satış bilgilendirme. )

İhale multitopic'teki konudan gelen teklifle 50 TL'den devam etmektedir.

Bu fiyatlara giderse gerçekten üzüleceğim. Hâk ettiğini bulacağına hâlen inanıyorum. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5