İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Panel destek servisi

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Merhaba arkadaşlar Sistem hakkında hemen bilgi vermek istiyorum, WHM ve WHMCS üzerine paylaşım portalı olarak kurulmuş bir sitedir.

Birçok webmaster arkadaşımız ve bu işlere yeni giriş yapmış arkadaşlarımız için whm'nin tanımını yapmak istiyorum..

Whm ve WHMCS hosting firmalarının kullanmış olduğu panellerin tümü anlamına gelmekdedir, forumumuzun amacıda paneller hakkında destek vermekdir.Dolayısıyla Websitesi olanlar ve hosting firmalarını ilgilendirmekdir.. Sitede çeşitli etkinlikler olucaktır ilerleyen zamanlarda seo yarışmaları ve anlaşmalı hosting firmalarıyla indirimler söz konusu olucaktır.Sistem hakkında hertürlü önerilerini ve dileklerinizi dinlemeye hazırım arkadaşlar..

logo.png

Sistem vbulletin 4.2 ve orjinal tema kullanılmıştır..Site için muhiddin adında özel profesör çizimi yapılmıştır.. Peki Muhiddin kimdir?

Onun için sitemizi ziyaret etmeniz gerekmekdedir, iyi forumlar :)

WHM Panel Destek Forumu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5