İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Panionios-Galatasaray UEFA Kupası Maçı

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
UEFA Kupası'na istediği gibi bir başlangış yapamayan G.Saray H Grubu'ndaki üçüncü maçında Yunanistan'da Panionios deplasmanına çıkıyor. İspanyol Alberto Undiano Mallenco'nun yöneteceği maç saat 21:00'de başlayacak. Kalli'nin "Kazanamama korkumuz yok" mesajı açık, tek hedef üç puan!

Maç:
UEFA Kupası – H Grubu üçüncü maç

Stat:
Panionios Stadı

Tarih:
29 Kasım 2007 Perşembe / Saat 21:00

Hakem:
Alberto Undiano Mallenco, Fermin Martinez Ibanez, Roberto Alonso Fernandez 4. hakem: Alfonso Alvarez Izquierdo (İspanya)

Hava Durumu:
Maç günü Atina’da hava çok bulutlu ve termometreler gündüz 14 dereceye ulaşacak. Gece sıcaklığı ise 7 derece.

Canlı Yayın
TV: NTV

Galatasaray, UEFA Kupası H gurubu üçüncü maçında Yunanistan temsilcisi Panionios'a konuk oluyor. Saat 21:00'da Panionios Stadı'nda yapılacak maçta Galatasaray'ın tek hedefi ilk iki maçta yaşadığı hayal kırıklığının ardından üçüncü maçında üç puanı alarak rahatlamak.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Maça alıcağım diye çıkarsa alır. Umarım takımı kücümseme gibi bir hata yapmaz.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maçın NTV'de olması ilginç ve bir o kadarda güzel. Kalbimden geçen GS nin 6 tane atacağı yönünde. Ama berabere bitecekmiş gibi geliyor bana... (bu aralar tahminlerim tutmuo korkmayın)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Galatasarayın Uefa maçları bundan sonra şifresiz yayınla izlenecektir. Geçenlerde haberi okudum ama kaynak linki bulamadım. Şükür Dsmart çilesinden kurtulduk. Bu akşam galip geleceğimizi tahmin ediyorum. Tabi tek forvet olarak çıkmazsak.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
galatasaray almak zorunda

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
GS'nin son maçınıda kazanması gerekiyor umarım ölede olur çıkar gruptan.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
almamız çok iyi oldu. Şimdi bize kalan son maçımızı alıp yunan ekibinin yenilmesini yada berabere kalmasını beklemek.

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hakem i çok sevdim :) maç güzeldi ama şu wien in puan alması lazım bu takımdan yoksa bordeaux a kalırsa işimiz zor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Hepsi 1. olmak için uğraşıcak çünkü 3. ile eşleşicek eğer ikinci olursa şampiyonlar liginden gelen takım ile eşleşmek zorunda kalabilir buda liverpol yada PSV olabilir korkusuyla bence hiç bir takımın puan keybetmeye niyeti yoktur. En şansız 2. ler :D

Hakemlere çok teşekkür ediyorum. İlk defa Gs yi bu kadar tutan bir hakem gördüm acaba legalpara mı oynuyor :D.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5