İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Panpa.in - Yetkili alımları vardır.

Furkanturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kurucu: Forum Kurucusudur İstediği Herşeyi Yapabilir.

Administrator ( Admin ) : Forumun her şeyi ile ilgilenir "site sahibi " ile beraber forumun işleyişini düzenler. Forum yönetimi ve işleyişi ile ilgili kararları verirler. Bu kararlar konusunda gerektikçe modlara ve yöneticilere de danışırlar.Yönetici ve Mod alımı ile ilgilenirler.

Süper Mod: Süper moderatörler isimlerindende anlaşıldığı gibi görevini en iyi yapan moderatörlere verilen rütbedir . Süper moderatörler sitedeki moderatörleri denetlemekle görevlendirilmiş bir üst yönetici grubudur. Görevini iyi yapamayan yetersiz kalan yada yetkilerini çıkarları için kullanan üyelere çifte standart dediğimiz hareketleri sergiliyen moderatörleri takip etmek onları uyarmak ve banlamak mecburiyetindedir.

Moderatör ( Mod ) :Sadece sorumlu olduğu bölümlerde düzenleme yapma yetkisine sahip yöneticilerdir.Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan yöneticilere Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz

Deneme Mod(Stajer) :Stajer bir süre denemeye alınmış üyelerden oluşan bir gruptur.Yetki olarak moderatörlerden pek eksikleri yokturfakat stajerlik bir deneme dönemidir.

Gereken alanlarda yetkili alımları alınacaktır.

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam bu forumda küfür etmek serbestmi ? Sözlük kurallarımı geçerli yoksa kendi kurallarınızmı var ?

Furkanturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam Deneme Mod(Stajer) stajyer olacaktı.
HARF HATASINDAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ,
Hocam bu forumda küfür etmek serbestmi ? Sözlük kurallarımı geçerli yoksa kendi kurallarınızmı var ?
Bir bireye ve bir gruba saldırıksızın herkesin alıştığı (Lan vs.) türlerindeki küfür değil fakat argo sözler sınır aşılmadığı sürece serbesttir.Kendi kurallarımız yeni yönetim ile belirlenip yapılacaktır.

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İnci sözlük hedef kitlesi olarak açılmış bir siteyse eger, katagoriler degiştirilmeli diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

Furkanturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şu anda sitenin hiçbir geliri yoktur herşey panpa.in içindir.Yetkililer ücretli oldukları için değil İSTEĞİ olduğu için yetkilerini alırlar.Forum kitlesi yükseldikce kazanan fiyatlar dağıtılacaktır.
@Mustafa Maşa: Hiçbir şekilde hiçbir sözlükspot bireylerine yönelik değildir.Genel bir forum klasiğidir Panpa.in Fakat sözlükspot bireylerinden bir sözlük imlemesi oldugundan dolayı kulağa hoş gelmiştir.Bizde buna göre düzenlemeler yapıp sloganımızı değiştirmiş bulunmaktayız.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Hocam şimdi size önerim.Eğer incileri buraya bekliyorsanız küfür serbest olmalı.Küfür etmeyen inci varmıdır yahu ? Ayrıca katagoiler değiştirilmeli.Forum tamamen küfür üstüne kurulmalı.Ha ama eğer incilerin gelmesini o kadar istemiyorsanız , aynen devam :)

Furkanturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İnci'den esinlenilip yapılan forum sitemize incilerle şenlendirmek şu anlık istemiyoruz :) Forum sitemiz bu üzüntüyü şu anlık gideremez İnci'nin gelmesi demek forumun insanlıktan uzak olup küfürbazların sosyal ağı olmakla beraberinde gelir.
Bu sebepten dolayı kategoriler aynı şekilde durup,gelene kapımız açık diyoruz ve özelliklede sölüyoruz ki "Forum içerisinde sadece "Lan,La,Len vs" türü argo kelimeler içermek serbesttir.Geri türde bir bireye laf gibi söylentilerde ilk yapacağımız şey 1 hafta uzaklaştırmak olacaktır.
Ayrıca @Oğuz şu anda site yapılandırma aşamasındadır.Maskotumuz kısa süreliğine kalacaktır.Bundan 1 hafta önce pentool ile çizdiğim baykus maskotudur.

Ekleme: İnci'den esinlenilip yapılan forum sitemize incilerle şenlendirmek şu anlık istemiyoruz :) Forum sitemiz bu üzüntüyü şu anlık gideremez İnci'nin gelmesi demek forumun insanlıktan uzak olup küfürbazların sosyal ağı olmakla beraberinde gelir.
Bu sebepten dolayı kategoriler aynı şekilde durup,gelene kapımız açık diyoruz ve özelliklede sölüyoruz ki "Forum içerisinde sadece "Lan,La,Len vs" türü argo kelimeler içermek serbesttir.Geri türde bir bireye laf gibi söylentilerde ilk yapacağımız şey 1 hafta uzaklaştırmak olacaktır.
Ayrıca @Oğuz şu anda site yapılandırma aşamasındadır.Maskotumuz kısa süreliğine kalacaktır.Bundan 1 hafta önce pentool ile çizdiğim baykus maskotudur.

Furkanturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Görevini ilk gün yapıp diğer günler savalıyan vatandaşları görevinden aldım arkadaşlar bana hakikaten bir yandaş lazım,1 günde satıp gidicek değil hergün düzenli konu açacak kişilik lazım.Ben kazanınca oda kazanacak.Bunuda beynine yazsın gelecek olan kişi şunuda diyorum şu anda ücret vermiyorum ne zaman sitemiz düzelir,ne zaman sitemiz adam gibi online serisi aynı kriterde devam eder o zaman yetkiliye ücreti elimle öderim.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
kardeşim admin olarak beni alabilirsin ama acık konusayım konu pek ekleyemem ama düzenli sitede durur takipte olurum her zaman :)
zaten ben yabancı değilim :) hemşeriyiz :))

Furkanturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bana düzenli sitede durup siteye birşeyler katkıda sağlıyabilecek ve güvenebileceğim kişiler lazım bunların arasında sizde olabilirsiniz bana pm ile Adınızı,soyadınızı,yaşınızı,semtinizi yazar mısınız ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5