İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Papa HoşGeldin

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet en sonunda papa ülkemizi ziyaret etti..

felaket senaryoları bekleyenler hüsrana uğradı..

bence R.tayyip Erdoğan islam dünyasına büyük katkıda bulundu..hareketleri ve tavırları , bizim misafirperverliğimize ve gerçekten başbakanımıza yakışır düzeyde..

tebrik ediyorum kutluyorum...

Bu foruma böyle mesajlar atmayın, siyasi forumlar var ya da haber siteleri git oraya yap yorumlarını.

ne güzel erkek erkege muhabbet ediyoruz burda:)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç hoş gelmedi, trafiğide papaz etti 5 saatte eve gidemedim ya..
Allahtan gittide hayat normale döndü.

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencil oynamayalım beyler. Üç günlük Dünya belki bizim ömrümüz yetmeyebilir ama yarınlarımız yani bizden sonrakiler için daha çok papalar gelsin gitsin.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bencil oynamayalım beyler. Üç günlük Dünya belki bizim ömrümüz yetmeyebilir ama yarınlarımız yani bizden sonrakiler için daha çok papalar gelsin gitsin.
gözlerim yaşardı yemin ederim. mantıklı bir insan görmek çok güzel.

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konstantinopolis'e meyveleri toplamaya gidiyorum diyen, Barthelemeus'a Ekümenik sıfatı ile hitap eden bir Ruhani lider.

Gelsinler, gitsinler. Katolik, Ortadoks, Süryani, Ermeni, tüm kiliseler buzlarını eritsin, birleşsin.
Bunu biz görürüz, çocuklarımıza kalmaz; soykırım kabulu, ardından toprak, tazminat talepleri, kilisilerin haklarının genişletilmesi, vs.
Bunların A.B. yolunda getireceği sorunlar var. Tüm Hristiyan aleminin birlikte hareket etmesi A.İ.H.M.'e kadar uzanan sayısız davalar...

16. Benedict'in görüşü ve yapmaya çalıştığı açık.
Herkes kendi düşüncesinde olana mantıklı derse, bu hiç de mantıklı olmaz.

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yüce Allah Kur'anında mealen "Yahudiler ve hristiyanlar hiç bir zaman sizin iyiliğinizi istemez"diyor.Onlar emellerine erinceye denk her yolu deneyecekler ve her yolu kendilerine meşru sayacaklardır.Ama illa ki bizde buna inanmak ve bilmek şartıyla yüksek bir strateji içinde hareket etmeliyiz.Yakıp yıkmadan,taşkınlığa mahal vermeden;papa Vatikandayken celallenip de buraya gelince karşısına geçip iki büklüm el ovmadan,aynen Diyanet İşleri Başkanımız Sayın Ali Bardakoğlu'nun yaptığı gibi riya yapmadan,eğilip bükülmeden papaya yapdığının doğru olmadığını ve bunun gerçekten hiç de hoş karşılanmadığını ciddi bir şekilde yüzüne karşı diyebilmeliyiz.Bu noktada Sayın Bardakoğlu'nun gösterdiği bu vekarlı duruştan dolayı teşekkür ediyorum kendisine...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
başbakanımızı ve cumhurbaşkanımızı kullandıkları mükemmel diplomatik dilden dolayı tebrik ediyorum.
ikiside anlamlı hediyeler verdiler.
fatihin kanunnamesini papaya vermesi cumhurbaşkanının çok güzel oldu.
diyanet işleri başkanımız ali bardakoğluda kalitesini ortaya koydu.

papa türkiyeye gelmesin diyen "gerici" oy toplamaya çalışan kişilerde apışıp kaldılar gene :)
her zamanki gibi tayyip erdoğan haklı çıktı

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Cumhurbaşkanı ve Başbakanın neler yaptığını tam olarak bilmiyorum ama haberlerde Diyanet işleri başkanının yaptığı konuşmayı izledim ve ayakta alkışladım, budur yani olay...
Alacakları cevabı aldılar bizim nasıl bir millet olduğumuzu azda olsa anlamışlardır ve bu bütün dünyaya gösterildi... Milyarlarca insan bunları izledi eh birazda reklamımız oldu : )

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Cumhurbaşkanı ve Başbakanın neler yaptığını tam olarak bilmiyorum ama haberlerde Diyanet işleri başkanının yaptığı konuşmayı izledim ve ayakta alkışladım, budur yani olay...
Alacakları cevabı aldılar bizim nasıl bir millet olduğumuzu azda olsa anlamışlardır ve bu bütün dünyaya gösterildi... Milyarlarca insan bunları izledi eh birazda reklamımız oldu : )

Bazı gazetecilerin zoruna gitti ve aynı şekilde Sayın Ali Bardakoğlu bir kiliseye gitmiş olsaydı " istavroz çıkarabilirmiydi veya İsa resminin önünde ellerini kavuşturup dua edermiydi" sorusunu sorarak, bunun olmayacağını ve müslümanların "empati" duygularının gelişmesi gerektiğini yazmış. Aynı gazete ve şirketler grubu yıllardır Ramazan Bayramına, şeker bayramı demekte de diretmektedirler.

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar burası bir forum o onun dedisi bu bunun yaptısını yorumlamaktansa 1 ) papa geldi 2) papa gitti. bu iki olay öncesi ve sonrası batıda yani avrupada bizim kazandığımız artılar eksiler nelerdir? doğuda yani asyada bizim kazandığımız artılar eksiler nelerdir? bırakın şimdi bu tür yorumları 50 li 60 lı yaşlarımızda kahvelerde çay içerken yaparız artık. şimdi biz kærımızı ve ziyanımızı hesaplayalım nelerdir yorumlarınızı alalım :)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başlığı açan dünyadan habersiz. Bir de hoşgeldin diyor.
Traji komik bir durum.

M

MasterTR

Misafir
papa geldignde ho$geldin dediniz.. adam gitti gule gule diyen bile olmadi

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gecenlerde Avusturya nin büyük gazetelerinden Der Standard da bir karikatür vardi. Erdogan Papa nin etegin altina gizlenmis onunla birlikte gidiyor. Ve bir yazi var üstte. Sadece bir sekilde Eu ya girmeye calisiyorum diye.
Adamlar resmen Türkiye ile dalga geciyorlar. Kedinin fare ile oynadigi gibi oynuyorlar. Siz belki bunu Tr den göremiyorsunuz ama burada haberlerde inan alay konusu oluyor. Yazik gercekten cok yazik. EU ya gidecegiz diye cogu degerinizi kaybedeceksiniz haberiniz yok. Bir zamanlar Ispanya ya yapildigi gibi aynisi bizlere yapiliyor.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Eh bizde Avusturyanın bizim için ne güzel insanlar demesini pekte beklemiyoruz aslına bakarsanız, tarihimizden yana bir yaraları var ve dolayısı ile sağır sultan bile duydu bizi istemediklerini... Ancak bu bir politikadır, ya onlar bizi sindirir ya biz onları... Psikolojik savaşlar bu şekilde yapılır. En akıllı ayakta kalan olur.

Kolay gelsin

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ulu Önder 6 Mart 1922 de meclisde demiski;

Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenîleşmesine karşılık türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisinde yuvarlanadurmuştur. artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin? tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5