İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paper.Li - Gazetemsi

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Merhaba iyinet değerli iyinet üyeleri. Bugün sizlere arkadaşım Barış(beyn.org) sayesinde öğrenmiş olduğum ve bir süredir kullandığım bir siteyi tanıtacağım. Sitemizin adı: Paper.Li

Paper.li dediğimiz site, çok kullanışlı ve eğlenceli bir şey. Twitter hesabınızdan yetkilendirme istiyor. Veriyorsunuz gerekli izni ve sizin takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı linkleri tarayıp öne çıkanları size getiriyor. Sitenin dili İngilizce ama öyle çok zorlanmazsınız kayıt filan olurken. Kayıt olmak ve Twitter yetkilendirmesini vermek dışında yapmanız gereken bir şey çok fazla kalmıyor. Kendisi o gün hazırlanan gazeteyi, Twitter hesabınıza otomatik olarak postalıyor. Mesela; Günlük Gibi Bir Şey adresinden bugünkü "Gazeteme" ulaşabilirsiniz.

Peki bunun size ne faydası var? Elle tutulur gözle görülür bir faydasını görmedim hani ciddi bir ziyaretçi artışı falan sağlamıyor. Ama backlink açısından faydalı oluyor. Sitenizin ve isminizin bilinirliği açısından bir artı sağlıyor. Ayrıca SMO çalışması yapıyorsanız illaki göz atmanız gereken bir sistem.

Bu yazıyı bugün blogum için yazmıştım, site hoşuma gittiği için sizlerle de paylaşayım istedim. Yazının orijinali Paper.Li ~ Gazete Gibi Bir Şey ~ ozanTi.Net Tam Tadında İnternet adresinde yer almaktadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5