İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para Biriktirmek İsteyipte Biriktiremeyenler Demir Kumbara :)

canergok

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, bazılarımız var ki para biriktirmeye niyetli olupta biriktiremiyenler var açıkcası ben de onlardanım maddi durumumuz yok bizim bu fikir ile 1 ayda 250 lira civarı tam net bir şey söylemek istemıyorum o civarı bir birikim elde ettik çarşıdan eve giderken bile millet bunu beğendi en güzel yanı kolay kolay açılmaması birikim yapmak için çok güzel bir fikir ben evime girerken ne kadar bozuk param varsa kumbarama atıyorum arkadaşlar tüp tüpler değişken olabilir aşağıdaki fotoğraf 13 litre gaz yani şu açıdan düşünürsek 13 litre su kadar alabiliyor yani ortalama 10 12 bin lira arası

Yeni Boyağıdımız Siyah Kumbara

AYNI GÜN KARGO DAHİL 50 LİRA

ldLDNg.jpg

vbmDNr.jpg

r10 dışı arkadaşlar:Facebook TELEFON: 0538 544 33 41

1 ADET DAHA SATILMIŞTIR ERSİN HOCAMA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Facebook üzerinden mesaj gönderdim. (E.ü)

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:50:39 --

1 adet sarı-lacivert sipariş verildi. :)

ojnDNq.jpg

ldBaNl.jpg

vbY1ND.jpg

rezalist hocama hayırlı uğurlu olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5