İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[PARA İADE GARANTİLİ] Profesyonel Wordpress Hizmetleri

UzmanCEO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, 3 yıllık wordpress tecrübesinin verdiği profesyonellikle anahtar teslim şekilde, performans canavarı - ssd diskli sınırsız hostinginizi sağlıyorum, wordpress sitenizi kuruyorum, düzenliyorum, gerekli eklentilerin kurulumunu yapıyorum (sitenizi kesinlikle eklentiye boğmuyorum, sadece sunucunuzu yormayacak temel eklentileri kuruyorum), hız ve seo optimizasyonunu yapıyorum. Memnun kalmadığınız sürece paranızı iade ediyorum.
Sitenizi kendi sitem gibi benimsiyor ve özen göstererek tüm bu işlemleri tamamlıyorum. Vermiş olduğum hizmetin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Performans canavarı, sınırsız hostingin bulunduğu sunucunun özellikleri;
* Sınırsız trafik, sınırsız alan,
* E5-2620 Xenon çift işlemci,
* %20 CPU izni,
* SSD disk,
* LiteSpeed Web Server ile %400 performans,
* CageFS teknolojisi ile maksimum sunucu güvenliği.

Wordpress kapsamında verdiğim hizmetler;
* Wordpress kurulumu,
* Kalıcı bağlantı ayarları vb. wordpress ayarlarının yapılması,
* Gerekli eklentilerin kurulumu ve yapılandırması,
* İstenilen tema veya temaların kurulumu,
* Hizmet sonrasında takıldığınız her noktada 7/24 teknik destek imkanı.

Tüm bu hizmetler için istediğim ücret sadece 10TL! (DNS adresleriniz oturur oturmaz işlemlere başlıyorum ve sitenizi jet hızında teslim ediyorum.
(Ayrıca konuya yazan ilk kişiye tüm bu hizmetleri ücretsiz olarak sağlayacağım.)

Ödeme yolları:
* Garanti
* Paypal

İletişim için Skype: OdemisWeb veya PM Atınız..

(Hizmet kapsamında yer alan hosting hizmeti süresi 1 senedir.)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5