İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

para kazana

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hyip lerden gerçekten para kazanan varmı ? Yani reel olarak eline para geçen(Hatta Türkiye içersinde harcayan) varmı? Çok merak ediyorum.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elime geçti... kaat para olarak geçmesede gerek kontör şifresi gerek paypal takası vs yollarla parayı yedim... eğer stormpay biraz daha dayanmış olsaydı netiba sertifikamda aktif olucaktı ama şuan 2 haftadır zarf kapalı bekliyo açmaya bile değer görmedim:D

B

blade1978

Misafir
paypal populer bir ödeme işlemci olmadığından kimse kabul etmiyor paypalı

C

C0mplicat3d

Misafir
Eskiden Stormpay kabul ediyorlardı ve stormpayda kredi kartıyla bakiye ekleme şansı veriyordu bundan dolayı yatırımcılar çok olurdu ve site açanda öyle ve daha uzun ömürlü siteler olurdu ama e-gold öyle degil..

C

C0mplicat3d

Misafir
blade1978' Alıntı:
paypal populer bir ödeme işlemci olmadığından kimse kabul etmiyor paypalı

PayPal bu gibi siteleri kabul etmiyor. Yoksa PayPal en sağlam ödeme işlemcilerinden biri.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hyip 'den para aldim. Aliyorumda... Mebla ispatlamaya ihtiyac duymuyorum. Cunku boyle bir seyin yalani soylenmez soylenmesi birsey ifade etmez ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5