İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para kazandıran iPhone Uygulamaları

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim kullandığım ve para kazandıgım uygulamaları burda paylaşmak istedim.

App trailers tekrar Türkiye AppStore da. Yeni sürümde referans üyeliğini kaldırmışlar. Ancak ödemeler sorunsuz 60 saniye icinde yapılıyor. Android markette de sorunsuz kullanabilirsiniz.

Düzenli kullandığım diğer uygulama FPoints. Bedava uygulamaları indirerek puan kazanıyorsunuz ve bu puanları AppStore'daki popüler oyunları indirerek veya Paypal ve amazon cekleri olarak kullanabilirsin. Su sıralar iPad mini kazanabileceğiniz bir yarışma yapıyorlar. Ayrıca puanla 3 adet iPad mini veriyorlar. Referans programı oldugundan gayet mümkün. Refli üye olursanız bana da destek vermiş olursunuz. HTML5 destegi gerekiyor unutmadan yazayım.

FEATURE POINTS TURKCELL ILE ANLASMA HAZIRLAMIS, EGER DATA PLANINIZ VARSA VE KOTASI YUKSEK ISE 3G ILE BAGLANIP OLDUKCA YUKSEK PUANLAR KAZANABILIRSINIZ!!

Ref Linki

Refsiz Link

Bir diğer uygulama FreeAppWin. Günlük haftalık ve aylık para çekilişi yapılıyor. 1$-500$ aralığında çekilişler mevcut. AppStore dan indirebilirsiniz. Amazon gift Cardlarina ve varsa yurtdışı Paypallarina ödeme alabilirsiniz.

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
App trailers tekrar Türkiye AppStore da. Yeni sürümde referans üyeliğini kaldırmışlar. Ancak ödemeler sorunsuz 60 saniye icinde yapılıyor. Android markette de sorunsuz kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5