İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para kazandıran menejerlik oyunu.. Ön kayıtlar başladı !!

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen hepimiz eski adı CM yeni adı FM tipi oyunlar yüzünden ne sınavlardan kaldık, ne randevular kaçırdık..
Yıllarca sabah akşam oynadığımız menejerlik oyunlarından artık kazanç sağlayabileyeceğiz :) En azından firma bunu iddia ediyor
Oyunumuzun adı GoalTycoon

Hemen hepimiz Marketglory oyununu duymuşsunuzdur
Güzel kazançlar sağlayan bir yaşam/savaş/strateji oyunu
Benim de yeni keşfettiğim bir oyun
Bu oyuna zamanında kayıt olanların yüzlerce euroluk kazançlarını sadece seyrediyoruz..
Firma 2 yılı aşkın süredir düzenli ödeme yapıyor..
Ama bu işlerde her zaman kaymağı ilk girenler yiyiyor malesef
İşte aynı şirket şimdi menejerlik oyununu tanıttı.. Oyun şimdilik ön kayıtları alıyor ve şubat ortası gibi aktif olarak başlanması planlanıyor..
Bu sefer geç kalmadan üye olup yerimizi almak lazım dedim ve aynı şekilde düşünen menerjerlik oyunu sevenler için bu konuyu açtım :)

Yalnız oyunun kayıtları henüz açık halde değil, marketglory üyeleri için ön kayıt yapılabiliyor..

Kayıt --> Buradan Marketglory oyununa ücretsiz kayıt yaptırıp, oyunun ana sayfasındasol üst köşedeki ''Go to GoalTycoon'' sekmesine tıklayarak kayıt yapabiliyoruz

Refli --> Kayıt
Refsiz --> Kayıt

Not 1: Site ingilizce. Oyun hakkında ayrıntılı bir Türkçe klavuz hazırlayan bir ekip var. Yayınlamak için oyunun başlamasını bekliyorlar. Yayınlanınca burdan haber veririm

Not 2 : Bu arada maden bekleyeceğiz, MarketGlory oyununa da üye oldum, bunun da bir tadına bakayım diyenler olursa PM atarlarsa oyunda başlama ve gelişim stratejileri hakkında yardımcı olabilirim :)

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyunda antreman ve taktik kısımları aktif hale getirildi
Kayıt olan olursa Türkçe açıklama yapabilirim

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maçlar 15 şubatta başlayacak
Erken başlayıp antreman vererek avantaj yakalanbılıyor
dün 3 oyuncum seviye atladı antreman ile
oyun başlayınca bunları satıp para kazanabileceğim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5