İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para Kazanmak - Domain

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar.

Hosting işlerinden bana hayır yok, sitemi satmaya karar verdim. Kendime bir domain alıp reklamlardan para kazanmak istiyorum. Sizce ne tür domainler tutulur ? Aklımda var ama sizden de öneri bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Goldman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamdan kazancam dersen
gir

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Az kaldı diyarbakıra gelince sana bir kaç şey anlatırım. Onlar sorunu cevaplayacaktır. Şimdi vaktim olsaydı yazardım ama pek vaktim yok şuan.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Hosting işi artık bitti yani iyi karar almışsın. Önüne gelen hosting işine girerse piyasa böyle olur haliyle iş yapamazsın kötü birşey :/

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
@Goldman ; iyi para varmıdır sence? Kazanç popup reklamlarından mı olur ?

@EnkaZ ; Tamam diyarbakıra gelince konuşuruz da şimdilik domain konusunda yardımcı ol bari. Sence domain almalı mıyım?

@BlackThorn ; Evet haklısın her önüne gelen bu işe girdiği için hosting devri kapandı. Artık oyun sunucusu alıp online oyun kuran ve satan kazanıyor ama onun içinde biraz birikmişin olması gerekir. Para olmadığı için o işe giremiyorum :)

R

RadoyNet

Misafir
Azat siteden para kazanman için hit lazım, hit için sıralama lazım, sıralama için xxx tane işlem lazım.
Bunları yaptık diyelim. Hangi kategoride site açmansa tek soru, bence eğer ilgi gösterebileceksen, 1 adet film sitesi, 2 adet sağlık sitesi.

film sitesi hemen hitlenir, sağlıklarda zamanla hitlenir...

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam şuan var elimde. yani açacağım site her ne olursa olsun dwshare.com ve forumalemi.net'te reklam yapacağım o yüzden hit sıkıntım olmayacaktır. Reklamdan kazanmak istiyorum daha çok reklam gelir diye düşünüyorum haksızmıyım ?

R

RadoyNet

Misafir
eğer reklam verebileceksen, ve hit sorunun olmayacaksa, sağlık reklamları en çok para kazandıran reklamlardır.
ya da forex

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben konusunda ısrarcıyım hocam, biliyorsunuz abaza bir toplumda yaşıyoruz ve bunlar sayesinde para kazanabiliriz :kızdım:

R

RadoyNet

Misafir
risklidir hocam ama yinede tercihiniz. :ıslık::ıslık:

R

RadoyNet

Misafir
hitler birgün 10k diğer gün 1k olabilir. site kapanma riski olabilir, yasal işlem derdi olabilir. :kızdım::kızdım: Ayrıca gelen para ne kadar hayırlıdır oda ayrı mesele :ıslık::ıslık:

Birde, herhangi bir siteye reklamı koymak vardır birde sağlık ya da film reklamı.
:kızdım::kızdım::kızdım:

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hit için aklıdma güzel şeyler var. 10k geldikten sorna düşmez 1k ya :D :D yasal işlem derdi olacağını sanmıyorum. O konuda araştırma yapmıştım, üstesinden gelirim.. reklam konusunda da haklısınız hocam :d diyecek bir lafım yok :D

Goldman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen gir kardeş

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
@BlackThorn : evet özgür demek :) Biraz özgür davranıp mesajını editledim kusura bakma hocam :p
@Goldman : valla hocam herkes başka birşey söylüyor ne yapacağımı şaşırdım :utan:

HoST13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şahsi görüşüm marez den peki bi hayır gelmiyeceği.
Sağlık, forex, kadınlar, pasta tarifleri, legalpara yorumları, internetten para kazanmak gibi bi çok şey daha.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5