İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para Kazanmak İsteyenler Buraya %100 Gerçek Kazanç Sistemi

kasirga098

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sermayeniz olmadan yapabileceğiniz En kapsamlı ve en garantili kazanç yöntemi.

Bugüne kadar forumlarda, yakın çevreme, arkadaşlarıma bir çok kişiye bu imkanı sağladım. Avon temsilcisi oldular gerek kendi ürünlerini alırken gerekse satarken gerekse onlarda temsilci yaparak Gerçek %100 kazanç elde ettiler ve kazanmaya devam ediyorlar... Ek gelir elde etmek isteyenler, ek kazanç sağlamak isteyenler için müthiş bir fırsattır...

%100 kazanç sistemi
Avon tarafından hem kendi ihtiyaçlarınızı alırken kazanın hemde satarken kazanın hemde alt takımınızı kurun kazançlarınızı katlayın kazançlar kesinlikle kozmetik dünyasının lideri avon tarafından size ödenmektedir

En iyi ve en kaliteli ürünleri en ucuza alma garantisi, alırken kazandıran süper bir kazanç sistemi..
temsilci olun kazanın, kendi takımınızı kurun çok daha fazla kazanın...

6797.jpg

dünyanın kozmetik ve güzellik liderleri arasında olan avondan size kazanç fırsatı..
Kendi işinizi kurun,kazanın kazandırın..

kendi kişisel avon alışverişlerinizde %22ile 33 arası katalog ücretinin altında alma garantisini %100

Merak edilenler..

Avon Temsilcisi

Avon Temsilcisi Avon satışı yapmak için başvuru yapan ve başvurusu onaylanan bay ve bayan farketmeksizin avon ürünleri satışı yapan bireylere avon temsilcisi denir.

Avon Kazanç Şekilleri Nelerdir?

Avon Temsilcisi olarak Avon ürünlerini dilediğiniz gibi satış yapabilirsiniz satışını yaptığınız ürünlerden %33'e kadar kazanma imkanı sunmaktadır.

dünyada tüm ülkelerde temsilciler tarafından satışı yapılan Avon güzellik ve kişisel bakım ürünleri satışından kazanç sağlayabilirsiniz

Kimler Avon Temsilcisi Olabilir?

Avon Temsilcisi olmak için 18 yaşında olmak yeterlidir eğitiminiz, işiniz, ikamet ettiğiniz yer farketmeksizin avon temsilcisi başvurusu yapabilirsiniz.

Sermaye gerekirmi.?

Avon temsilcisi olmak ve satış yapmak için hiç bir sermaye gerekmez çünkü avon siparişlerinizin ödemesini 15 gün sonra dilerseniz kredi kartına taksit imkanı ile yapabilirsiniz. iş bankası kullanıyorsanız ve otomatik talimat verirseniz faturanızın ödeme günü 30 gün olarak uzar..

Avon kataloglarında yer alan fiyatlardan %33'e varan temsilci fiyatıyla ürün alabilirsiniz katalog fiyatıyla 100 TL olan bir sipariş size 66 - 70 TL olarak ücretlendirilir.

--------------------------------

Ürünleri nerede satabilirim
Avon ürünlerini her yerde satabilirsiniz işyerinizde, okulda, esnaflar için dükkanlarında her türlü satış imkanı oluşturabilirsiniz.

temsilci olduğumda bana yardım edecekmisiniz
temsilci olduğunuzda avon tarafındn her konuda yardım alabiliyorsunuz
merak ettiğiniz herşeyi sorabilir ve yardım alabilirsiniz..
benim tarafımdan temsilci yapıldığınızda çok daha fazla yardım avonun çalışma saatleri haricindede alabilirsiniz..

Siparişlerimi nasıl veririm?
Siparişlerinizi ister avonun kendi sitesinden isterseniz avona telefon açarak telefonla sipariş verebilirsiniz veya beni arayarak siparişlerinizi temsilci hesabınıza eklettirebilirsiniz

siparişlerim ne zaman gelir ve kargo ücreti ödeyecekmiyim
avona ilettiğiiz siparişler 2 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşıcaktır.
85 tl ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo bedeli avona aittir.

Nasıl kayıt olacağım
kayıt olmak isteyenlere bir başvuru formu göndereceğim
isim soy isim adres ve telefon yazdıktan sonra kimlik fotokopisi yanında kendinize ait veya oturduğunuz yerde bir başkasına aitte olabilir herhangi bir fatura ile bana geri göndermeniz yeterli olacaktır..

kaydımı sizinle yapmam zorunlumu
hiç birşekilde zorunlu değildir..
fakat kaydınızı bana yaptırdığnızda hiç bir şey kaybetmeksizin
ek olarak size çok daha fazla detaylı bilgi benim tarafımdan verilir.

size her bir konuda bilgi - destek vererek size bu işi en iyi öğretebilecek kişiler arasındayım

-----------------------------------------------------------

Avona kayıt oldunuz kazanç kapılarınız açıldı..

Size bu adımdan sonra oldukca güzel miktarlarda kazanmanıza extra olarak yardımcı olacağım ve kendi alt takımınızı kurmanızda size çok detaylı bilgiler vereceğim

Kendi alt takımınızı oluşturmanız
alt takım - alt temsilci kayıtlarınız, kazançları , komisyonları hakkındada geniş bilgi vereceğim

alt temsilciler kayitlayabilir, alt temsilci kayıtlarındanda para kazanabilirsiniz.
ek olarak alt temsilci kayıtlarınızın yapacağı satışlardanda komisyon kazanabilirsiniz..
Bu eğitim adımları size temsilci olduğunuzda şahsen benim tarafımdan yapılacaktır..

bana yakın olanlara kendim gidip birebir eğitim vereceğim
bana uzak olanlara ise telefonla arayarak satışlarınızı nasıl düzelteceğini daha fazla nasıl kazanabileceğini anlatacağım

--------------------------------

Avonun bir çalışanı değilim.

hiç bir takım öncüsüne bağlı olmadan
direk bölge sorumlusunun kaydı ile bu işe başlamış
temsilci olarak başlayıp takım öncüsü olan ve alt takım liderlerine sahip olan, eğiten, öğreten ve satışlarına katkı sağlayan birisiyim

benim tarafımdan temsilci olanlar
sesli görüşme aramaların tamamı bana ait olarak her konuda
bu işte gerçek profesyonel birinden yardım alabileceksiniz..

kayıtlarınızı hemen şimdi almaya başlayabilirim

Konu altından form isteyin size ulaşalım

kayıt olmak isteyenler bana pm ile adreslerini isim soy isim ve telefonlarını gönderirse sevinirim...

forumda üyeliği olmayanlar msn adresimi ekleyebilir [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5