İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para yiyen KUMBARA (Facebank) (Önce kargo, sonra ödeme)

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıda tanımını ve fotoğraflarını göreceğiniz bu harika ürünü, önce kargoyu alıp, sonra ödeme yaparak alabilirsiniz. Ya da kapıda ödeme ile de alabilirsiniz.

Almak için, isim, adres telefon numarası ve kaç adet almak istediğinizi belirten mesajınızı göndermeniz yeterlidir.

Fiyatı: 19.90 TL

Mevlüt GÖK
[email protected]
0506 303 57 05
www.ilgincler.com

Videosunu izlemek için LİNKE tıklayınız lütfen...
http://www.dailymotion.com/video/x8rjui_face-bank_tech

kumbara.jpg

facebank1.jpg

GÖZLERİ,BURNUVE AĞZI OLAN KUMBARA

Bozuk parayı ağız kısmına bıraktığınızda mekanik ağız çiğneme hareketleri yapıp parayı mideye indiriyor.

Sevgilinize annenize babanıza çocuklarınıza eşinize arkadaşlarınıza alacağınız güzel bir HEDİYE

DİKKAT: bu ürünü sizde görenler severek facebank canavarını elleriyle besleyecek ,

Facebank'ı diğer kumbaralardan ayıran asıl yanıysa sadece yüzü olması değil, tam bir bozuk para canavarı olması.

9.5x9.5x10cm boyutlarındaki 2xAAA pil ile çalışan kumbara;
PVC, ABS, TBE Rubber malzemeden imal edilmiştir.....

FACEBANK, aç ve bozuk paralarınızı yemekten zevk alıyor! Gözlerine entegre edilmiş sensör ile Facebank , O'na lezzetli bir bozukluk vereceğiniz anlayarak çiğnemeye başlıyor. Sadece ağzına bırakın ve o çiğnesin ve midesine indirsin!

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Umarım satışların iyi gider. Hayırlı kazançlar. Boş durmaktansa dolu birşeyler yapmak her zaman iyidir.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bundan ne zamana kadar elinizde bulunur? mayısta birine hediye etmek istiyorum da :)

Açıkçası gün vermem mümkün değil. Bir toptancıda buldum rastlantı sonucu. Ona da sordum. her zaman bulunur mu diye? Bir şey diyemeyeceğini söyledi. o YÜZDEN BEN DE BİR ŞEY DİYEMİYORUM İLERİSİ İÇİN.teşekkürler.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En geç ne zamana kadar desem peki? Yani siparişimi en son ne zaman verebilirim?

Valla tarih vermem mümkün değil. Ben de alıyor satıyorum, pek stok yapmıyorum. En güzel, alın ve saklayıni hediye zamanı gelince verirsiniz. Sanırım en kesini bu şekilde oluyor.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elbette. İsim, adres ve telefon numarası verirseniz kargonuzu inşallah perşembe günü gönderiyoruz. Kargoyu aldıktan sonra ödemeyi yaparsınız. Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5