İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paranızı bir günde ikiye katlayın

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Bu siteyle paranızı bir günde ikiye katlayın, ödeme aldım
($20.00 has been successfully sent to your e-gold account *******.
Transaction batch is 53877955.)

http://simurl.com/cc-jj-qq

Teşekkürler.

Önemli Not:
Ödemeler manuale dondu.Bu da sitenin scam olma durumunu yukseltti.bu siteye odeme yapmayın.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok inandırıcı gelmedi şahsen eminmisin ödeme aldıgına bende herhangi bir güven oluşturamadılar...

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, batch no sunu da verdim, bu sabah odeme aldım, dun 10usd yatırmıştım deneme olarak, bu sabah 20 usd aldım.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yapmayın etmeyin diyecem ama :) para herkesi bunu yapmaya sevk ediyor galiba. Astraler cidden şanslı imiş, geçende bi arkadaş 5 dolarını kaybetti benzer siteden. Zaten onlarcası her gun stormclixde gozukuyor.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resim linki aşağıda;
http://img211.imageshack.us/img211/1200/egold2ni.jpg

Şunu da belirteyim, bu gibi siteler fazla uzun ömürlü olmazlar.Bu sitenin en onemli avantajı odemeyi otomatik yapıyor olması.Yani ödeme almak istediğinizde, bunu kendiniz, istediğiniz zaman gerçekleştiriyorsunuz.Herhangi bir bekleme yapmıyorsunuz.

Bu gibi sitelerde, önce bir miktar yatırıp, kendi yatırdığınız parayı çıkardığınızda, onu cebinize koyup kazandığınızı yatırabilirsiniz.Bu sayede, herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Mod. Notu: Aklınıza sonradan gelen her şey için mesajlara reply yapmayın.
Forumda ki Edit (düzenle) özelliğini kullanarak gerekli eklemeleri yapabilirsiniz.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
otomatik ödeme diyo ynai 1 dolar yatırıyorum 24 saat sonra stompay hesabıma 2 dolar ödememi yapıcak ?? 1 dolarla girmeyi planladım am ozamanda kesintilerden bişiy kalmıyor ödememesini sağlıyaiblirmiyim? direk yeniden yatırmasını fln?

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben e-gold yatırdım, 10usd yi ertesi gunu 20usd olarak aldım.

firar' Alıntı:
otomatik ödeme diyo ynai 1 dolar yatırıyorum 24 saat sonra stompay hesabıma 2 dolar ödememi yapıcak ?? 1 dolarla girmeyi planladım am ozamanda kesintilerden bişiy kalmıyor ödememesini sağlıyaiblirmiyim? direk yeniden yatırmasını fln?
evet direkt odeme yapabilirsin, çekmeden yani.

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-gold a para yüklemek ve çekmek için hangi sistemi kullanmalıyım?e-gold ile ödeme yapmak istediğim yerler var ama para göndermede,almada hangi sistemi kullanmalıyım?Bu sorunu bir çözsem?!

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-2 gündür bu siteye giremiyorum.Bi girebilsem debit kartımı vs.. isticem :( Sizde problem var mı?

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartım ile e-gold a yükleme yapabileceğim bir yer var mı?

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka bilgilerini gireceksin, parayı hesabına gonderecekler.

Ödemeler manuale dondu.Bu da sitenin scam olma durumunu yukseltti.bu siteye odeme yapmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5