İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parasiz domain

U

ulukislali

Misafir
Parasiz domain alinabilecek bazi site isimleri yazabilirmisiniz? Yönlendirme ve web alani olan, yani her ikisinden de. Malatyali arkadas bu konuda uzman olsa gerek. O ya da baska biri cevap verirse sevinirim.
................................. www.berin.de

K

kerata.net

Misafir
Ücretsiz yönlendirme konusunda uzman olmak nasıl bişey ola ki ¿

www.tk -sadece yönlendirme -
www.cjb.net - yönlendirme + host -

U

ulukislali

Misafir
Tesekkür arkadaslar.
Kerata, gecen Malatyali yaptigi onlarca bu tür siteleri yaziyordu, o acidan söyledim.

U

ulukislali

Misafir
Tesekkürler valla hepinize. Cocuklara (ve bazen de büyüklere) html gösteriyorum bazen. Verdiginiz adreslerden sitelerini acarlar artik.

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.dot.tk yı kesinlikle tavsiye ediyorum.adres olarak çok kısa ve güzel.ayrıca karizma.sanki paralı domain :) gerçi ücretli sürümüde var ama bence alma.toplistler kabul etmiyor pek.en azından tk uzantılı bir domaini zamanında iyinet free sanıp kabul etmemişti.

M

malatyasporlu

Misafir
evet zaten tk birinci dereceden alan adı fakat yeni çıktı kimse almıyor tanıtmak için bedava yaptılar.. bu arada tk uzantılı alan adınıda Türkiye'de ilk ben buldum :)

K

kerata.net

Misafir
malatyasporlu' Alıntı:
evet zaten tk birinci dereceden alan adı fakat yeni çıktı kimse almıyor tanıtmak için bedava yaptılar.. bu arada tk uzantılı alan adınıda Türkiye'de ilk ben buldum :)
tebrik ederim ...

yanlız şuna da dikkat edin !!!

www.tk adresinden bedava bir domain aldınız diyelim.
1 yıl boyunca bunu kullandınız. ve artık günlük tekil hitiniz 2000 'i aştı.
adamın birisi gelip parasını ödeyerek domaininize sahip olabilir ...

U

ulukislali

Misafir
Adresleri not aldim. Simdi is cocuklarla siteleri yapmaya kaldi.
Tesekkür herkese.
Bu arada www.arcor.de 'den de 25 MB'ye kadar ücretsiz alan almak mümkün.

U

ulukislali

Misafir
The Best, senin verdigin adres daha güzel galiba, bir bakayim ona da. Tesekkür.

M

malatyasporlu

Misafir
ulukışlalı yok girdim nerden alınacağını bulamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5